Wpis z mikrobloga

Kurs "Terraform w godzinę" właśnie trafił do sprzedaży :)

https://terraform.mikr.us

To skondensowany kurs wprowadzający w świat Tewrraforma, czyli jednego z popularniejszych narzędzi do zarządzania infrastrukturą chmurową za pomocą kodu (Infrastructure as Code).

Napodlinkowanej stronie znajdziesz przykładową lekcję, agendę, screenshoty z kursu itp.
Autorem kursu jest Rafał Gołąb, certyfikowany (HCTA0-002) specjalista od Terraforma z kilkunastoletnim stażem w branży IT.

Promocyjna cena (67zł) obowiązuje do najbliższej niedzieli, do północy (05.03).

imlmpe - Kurs "Terraform w godzinę" właśnie trafił do sprzedaży :)

➤ https://terrafo...

źródło: Terraform_w_godzine_jest_tmp

Pobierz
  • 14
@malkuth: dlaczego chcesz karać ludzi za udowadnianie swojej wiedzy w danym zakresie?
Istnieją firmy, z którymi współpracuje Rafał, które nigdy nie zatrudniłyby go bez certyfikacji.
Sam nie lubię (i nie posiadam) certyfikatów, ale w pełni rozumiem wymagania niektórych środowisk, które na te certy naciskają.

Zgadzam się z Tobą, że nie potrzeba wiele czasu na ogarnięcie Terraforma (stąd kurs 'w godzinę') jednak moim zdaniem nie jest to możliwe w tak krótkim czasie
Poszło zgłoszonko, kolejna małpa naganiacz po kazik-, który chce sprzedawać garnki i thermomixy w wersji IT


@NiBBonacci: zgłoszonko, za co i na co? Od lat piszę na Wykopie o każdym moim projekcie w branży IT.
Wrzuć mnie np. na czarną listę - to powinno rozwiązać wszelkie problemy.
@imlmpe: zrób sobie konto firmowe i spamuj ten szajs z płatnymi kursami tylko na nim.
to, że srasz tu od kilku lat nie znaczy, że innym to nie przeszkadza, poza tym, nie ja powinienem się dostosowywać do Ciebie bo to Ty tutaj spamujesz reklamy a nie ja
@malkuth: Ja tam uważam, że te kursy nie są takie złe. Chociaż ich głównym plusem jest to, że są po polsku. Ale jak ktoś chce to po angielsku jest sporo kursów dla DevOpsów, np Techworld with Nana
@NiBBonacci: to nijak nie jest odpowiedź na moje pytanie. To tylko screenshot klikniętej przez Ciebie opcji.
Zgłosić możesz absolutnie dowolny wpis na Wykopie. Moderacja na szczęście przestrzega regulaminu.
Terraform to nic wymagającego. Jeśli ktoś by mi wpisał w cv ze ukończył taki kurs online to bym go wyśmiał na rozmowie. Co to ma znaczyć? Ze nie miał czasu poświecić godziny żeby przeglądnąć dokumentacje hashicorp tylko poszedł na łatwiznę gdzie jakiś koleś za niego mu ja czyta? To nie jest technologia (hapfuuu) która wymaga przemycenia na tym kursie „sztuczek” lub jakiś fajnych workaround. Jeśli pracownik trafi do firmy która używa terraforma
Jeśli ktoś by mi wpisał w cv ze ukończył taki kurs online to bym go wyśmiał na rozmowie


@malkuth: także bym go wyśmiał. To nie jest kurs potwierdzający umiejętności, a wprowadzający do technologii. Jeśli ktoś poprzestanie na wiedzy z takiego kursu, to będzie znał podstawy, a nawet postawi sobie środowisko, ale do chwalenia się tym w CV, to moim zdaniem za mało. Tutaj się zgadzamy.

Jeśli pracownik trafi do firmy która
Szybkie info
Ostatni post od @NiBBonacci został usunięty, ponieważ zarzucał mi popełnianie karalnego w naszym kraju przestępstwa + zawierał ataki ad personam i pomówienia.

W pełni rozumiem, że komuś może nie podobać się moja działalność, ale nie upadajmy tak nisko.