Wpis z mikrobloga

Ależ mnie boli ten poprzedni rok G2 zmarnowany przez słaby botlane. Wiem, że może Yike może się okazać lepszy niż Jankos (a to dopiero ocenimy w starciu z Azjatami) ale gdyby w tamtym roku Jankos mógł grać z Hans Sama w drużynie, to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej. Chciałbym po prostu jeszcze raz zobaczyć gdzie zaszedłby Jankos z sensownym składem.

Szkoda, że ten Bo pojawił się w Europie, bo gdyby takie VIT wzięło Jankosa, to kto wie czy nie osiągnęliby więcej. Wiem, że Bo może być lepszy mechanicznie ale czasami dobra komunikacja i zgranie jakie mógłby mieć Jankos i Perkz mogłyby zdziałać cuda.

#leagueoflegends
  • 11
@Murasame chlip chlip jankos wcale nie jest takim dobrym junglerem jak myślę, nasz stary polak rodak jest niechciany przez najlepsze teamy i gra z jakimś #!$%@? botlanem

szkoda że go vitality nie chciało, bo tak to mógł zabrać miejsce innemu polakowi i to dużo ciekawszemu no ale to jankos, nasz polak rodak co grał w g2 (nie to co trymbi) sniff
@catboykami: To oczywiste, że Jankos nie będzie już grał tak jak kiedyś, starość nie radość. Ale pytanie na ile Yike jest lepszy a na ile jest to kwestia tego, że gra w drużynie w której jest zarówno Caps jak i silne duo na bocie. Dać mu Flakeda albo Rekklesa i ciekawe czy tak zaoraliby finał LEC.
@Murasame: Ogolnie to ciekawy temat "starosci" Jankosa i wplywu na jego skilla.
Czy to nie jest tak, ze naprawde zaszkodziła mu memowa narracja komentatorow i samej organizacji g2, ze jest już dziadkiem czy naprawde gra gorzej przez ograniczenia ciala.

Bo szczerze jeszcze w grze fps bym w to uwierzyl, bo tam liczy sie czas reakcji (pomijam nawet juz fakt, ze patrzac po rankingu hltv graczy to wielu z topki ma +25
A z drugiej strony popatrzcie sie na Capsa 24 lat, o ktorym narracja jest jak o bogu tej gry dopoki nie trafi na azjatow na worldsach, bo nawet jak poczatek splitu mial slaby to wina #!$%@? gierki kazdego oprocz niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nammah: święta prawda, capsik może ssać paue regularnie a i tak każdy go na piedestale trzyma bo w 2019 był goatem xD