Wpis z mikrobloga

Rynek pracy to jakaś porażka. Już nawet nie kieruję się tym żeby znaleźć coś dla mnie wygodnego, ale cokolwiek za nawet minimalną, ale wszystkie oferty pracy to albo dla kobiet, albo dla studenciaków, albo dla wykwalifikowanych pracowników. No doslownie nic nie ma. Niedlugo chyba skończę jako bezdomny. U was też tak jest?
#przegryw #praca #pracbaza #rynekpracy
  • 19
@Dactilionus_Maximus_Epicus_Pindolus: Też aktualnie szukam pracy i chciałbym nie wrócić do pracy typu Tesco czy MediaMarkt lecz obawiam się że może to być ciężkie do zrealizowania kiedy nie ma się odpowiedniego doświadczenia. A urząd pracy daje taką pomoc że każe mi wysłać ileś CV a oferty pracy to mi dają z pracuj pl
@WozkowyUDT: ten nick brzmi jak ksywa jakiegoś rapera z podziemia ale wracając do tematu to polecałbym bardziej uprawnienia SEP i zwyżki, jako elektryk można lepsze pieniądze wyciągnąć niż magazynier.
@PanRam: Nie masz zycia poza ciezarowka, a kasa jest nieadekwatna do zmarnowanego czasu w tej robocie i odpowiedzialnosci jaka ponosisz, dochodza do tego tez mandaty. Na ciezarowce jezdzisz 9h, a pracujesz do 13-15h. U siebie na bramie potrafie trzymac kierowcow po kilka godzin nim ich zaladuje/rozladuje, a potem maja problem z pauzowaniem i tachografem, gdzie tez sa kary pieniezne. Na swoim magazynie zarabiam z nadgodzinami 6k na miecha, a taka kase
@Dactilionus_Maximus_Epicus_Pindolus: SEP to uprawnienia elektryczne. 6k mam z wszystkimi sobotami i jakas 12 w tygodniu. Na reke bez nadgodzin mam 4300 na chwile obecna. Kariery na widlakach nie polecam, ale zdecydowanie jest to lepsza robota, niz gnicie na produkcji. Teraz jest latwiej znalezc prace bez doswiadczenia na widlakach. Moze byc tak, ze twoja 1 praca bedzie za 3000-3500 netto.