Wpis z mikrobloga

Jak zostać onucą w kilka minut:


Logujesz się na mikroblog

Dodajesz wpis pod tagiem #ukraina o UPA lub banderze


@ElectroNICK: Jeśli tego nie robiłeś przed wojną to tak w takim wypadku śmierdzi to onucą. 23 lutego 2022r nie wiedziałem gdzie leży Ukraina, kto jest prezydentem. Dziś nie powiem złego słowa na Ukrainę bo nie mam jako Polak takiego prawa. Obowiązkiem Polaków jest pomoc Ukrainie, po wojnie dalej będę ich traktował tak
@VWgolf3: Mnie od dziecka #!$%@? flaga bandery. Pochodzę ze wsi którą ci naziści napadli. Nienawiść do tego narodu będzie mocna dopóki nie zdelegazuja tej czerwono czarnej szmaty i nie nazwą banderę nazistą
Nienawiść do tego narodu będzie mocna dopóki nie zdelegazuja tej czerwono czarnej szmaty i nie nazwą banderę nazistą


@ElectroNICK: A co powiesz o ruskach, niemcach, szwedach ? Dlaczego nie atakujesz naszych największych wrogów rosje i niemcy ?
a widzisz gdzieś tu tag niemcy Szwecja czy rosja?


@ElectroNICK: Na na tych tagach jakoś ciebie nie widać, co mnie obchodzą przeprosiny? Jak zabije ci kogoś z rodziny i powiem przepraszam to będzie wszystko ok ? NIE! Niemcy są naszym wrogiem, jakoś nie widzę tutaj (na wykopie) negatywnych komentarzy w stronę Niemiec.