Wpis z mikrobloga

#thelastofus ludzie cały czas narzekają że ona jest za brzydka na tą postać ale czy ona serio jest według was aż taka brzydka? Wiadomo w tym serialu nie ma mocnego makijażu dla zachowania realizmu ale na żywo jak się wymaluje to wygląda według mnie dobrze. Może nie jest klasyczną pięknością z Hollywood ale nie nazwałbym jej brzydką a raczej specyficzną
korporacion - #thelastofus ludzie cały czas narzekają że ona jest za brzydka na tą po...

źródło: 76dc24902aab9e3909c66b70f031c2d2

Pobierz
  • 7
Greta T. też wygląda na znacznie młodszą. FAS się rządzi swoimi prawami.

@NiebieskiWStringach: Iga Świątek ma podobny typ urody. Też FAS?

Może Ramseyowa nie jest piękna ale nie jest też brzydka, brzydkie to są insta karyniska ze spuchniętymi od botoksu i alkoholu twarzami.
Ona jest charakterystyczna, specyficzna.
@korporacion: Nie znam gry, więc nie miałem w głowie żadnego innego wizerunku Ellie, oglądam serial i aktorka, którą obsadzono w tej roli dla mnie absolutnie robi robotę. Ma trochę chłopięcą urodę, ale nie wiem czy to miałby być problem czy sam wizerunek różniący się od pierwowzoru. Generalnie jest dzieckiem, a nie prężącą się Larą Croft, więc dla dorosłego widza chyba nie powinna być obiektem jakichś wzdychań, tak mi się wydaje. Nie