Wpis z mikrobloga

Mirki. Mam pytanko odnośnie biletów pociągowych w nl.
Bilet z automatu, podróż amsterdam -> Hoorn i w Zandam jedna przesiadka W Amsterdamie żeby przejść przez bramkę trzeba zeskanować Bilet, nastepnie jestemy w Zandam i nie czekamy na dworcu na pociąg do Hoorn, tylko postanowiliśmy zwiedzić Zandam, czyli Bilet musimy zeskanować 2x.

1. Po zwiedzeniu Zandam trzeba wrócić i zeskanować Bilet trzeci raz i nastepnie w Horn przy wyjściu 4 raz. Chodzi mi o to czy ten Bilet ma jakieś limity odnośnie takiego skanowania?
2. Czasem bywa tak,że chce się jechać gdzieś o danej godzinie, ale stało się coś i trzeba podróż przełożyć, no ale Bilet już jest zakupiony. Ile taki Bilet jest ważny od momentu zakupu?

#holandia #emigracja #pracazagranica
  • 7
  • Odpowiedz
@Marianoitakiano221: wchodzi przez bramki, odbijasz się, wychodzisz, i znowu się odbijasz. I tyle. Jak wyjdziesz na tej samej stacji co wszedłeś to nie powinno nic pobrać, oczywiście jak nie zrobiłeś w ciągu dnia 200 km trasy objazdowej :p
  • Odpowiedz
@s---k: Muszę to sprawdzić. Ostatnio właśnie się zastanawiałem czy jak zrobię taka trasę jak napisałem wyżej i nie poczekam na stacji na nastepny pociąg, tylko wyjdę ze stacji zwiedzić miasto np w Zaandam i jak wrócę np za 2-3h to czy karta normalnie zadziała
  • Odpowiedz
@s---k: No właśnie nie byłem pewien dlatego też zapytalem. Czyli co jak będę miał ovchipkaart Amsterdam Hoorn z przesiadka w Zaandam i jak dojadę do Zaandam i wyjdę na miasto i wrócę np za 3h i nastepnie pojadę do Hoorn to normalnie wszystko zadziała tak?
  • Odpowiedz