Wpis z mikrobloga

@JaNieGej: niby nie, chociaż w szczegóły nie wchodziłem. Ma pracę po 12h może 4h wykorzystuje w inny sposób. Wolę nie wnikać xD Uważam, że na obecnym etapie łączy mnie z nią tyle że jeszcze muszę mieszkać z nią do momentu napisania matury
@viciu03: nie zrobiłeś nawet matury, a matka chce Cię wysłać na dziwki? XDD ciekawą masz matkę. Moja to w tym wieku kazała mi chodzić do kościoła na majówki i do spowiedzi na pierwsze piątki. :D
Ten kontrast xD nie wiem która matka gorsza.
@Ksut_Melodi: no taki młody też nie jestem bo 20 lat za 4 dni xD ale moja mocno patrzy na oceny od zawsze ale nie rozumie jak mogę nie być zainteresowany dziewczynami. Według niej życie każdego mężczyzny kręci się wokół kobiet xd
@viciu03: każda baba jest cipocentryczna. One wszystkie myślą, że życie facetów kręci się wokół nadskakiwania im i wyświadcxania przysług aby miały jak najlepiej, a #!$%@? jest dla nas szczytem marzeń. Nie powiedziałbym, że całkowicie mijają się z rzeczywistością, bo pewnie gdzieś tak 50/50 racji w tym jest ale kurde jednak nie całkiem. Faceci mają ambicje wykraczające nad piździska, marzenia, zainteresowania itd.
A wartość cipy współcześnie to jedna z największych baniek spekulacyjnych.