Wpis z mikrobloga

Czy też zauważyliście po tym jak w Waszych blokach wprowadziło się więcej ludzi z Ukrainy więcej dzieci na klatkach schodowych ? Pytam się bo albo mój blok.jest dziwny i te dzieci domu nie mają, albo to coś kulturowo ichniejszego żeby siedziec na klatce schodowej zamiast w domu i oglądać YT i drzec się na cały ryj żeby caly blok słyszał. #kiciochpyta #ukraina
  • 21
@AdamKarolczak02137: @Sultan_Kosmitow @BayzedMan @Tupacz98 @ortalionowy nie tylko ja to musiałem zauważyć bo wspólnota mieszkaniowa powiescila kartki na klatce że to nie jest miejsce do gier i zabaw i darcia ryja, no ale nikt sobie nic z tego nie robi. Ja nie rozumiem jak może to nie przeszkadzać. Chcesz się skupic uczyc, pracować i słyszysz jak przez całą klatkę 7 piętrowa piskliwe głosy szczekanie psów etc. No ja ld amnie to jest
@PiszeCzasen: i też odpalałeś youtube na cały głos z komórki cyz w Twoich młodzieńczych czasach nie było jeszcze YT, czy komórek? Czy może było tak że jak się wydarliscir to wam sąsiad z parteru szedł pasem #!$%@? i siedzieliście cichutko ?;)
@oink_oink: No to mam dla Ciebie radę i chce żebyś wziął sobie to do serca, że najlepszym rozwiązaniem jest wyjście z własnej strefy komfortu (bo pisać na wykopie potrafisz) i poproś żeby sobie ów dzieciaki poszły bo przeszkadzają Ci w nauce, pracy itd..
za dzieciaka siedziało się po klatkach, słuchało się muzy z plusfona 401i albo k510i i nikomu to nie przeszkadzało. Rozumiem, że darcie ryja to przesada ale przesiadywanie na klatkach nawet w 5 osób to nie zbrodnia, a jak pogoda była kijowa, to było jedno z nielicznych miejsc no spędzania czasu, a siedzenie u kogoś w domu było nieciekawe bo starzy...


@Tupacz98: o boże pamiętam jak całymi wieczorami z chłopakami z kamienicy
@Bumelante: nie, w klatce schodowej to co innego niż na podwórku. @Tupacz98 i ty myślisz że jak ja dzieci poproszę xeny nie hałasowały po klatce to one tak.zrobia.i po temacie ?;) cała wspólnota o to prosiła i na kartkach na klatce się skończyło xd ale jak ja poproszę to się posłuchają. Logic ;)
i też odpalałeś youtube na cały głos z komórki cyz w Twoich młodzieńczych czasach nie było jeszcze YT, czy komórek? Czy może było tak że jak się wydarliscir to wam sąsiad z parteru szedł pasem #!$%@? i siedzieliście cichutko ?;)


@oink_oink: youtubów jeszcze nie było. Obecnie sam bym sobie #!$%@?ł za te hałasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie były zabawy, sąsiadów się znało, niektórzy przeganiali, Ci co
@oink_oink U mnie każda klatka jest odcięta jest drzwiami od schodów i ma osobne wejście. Też dużo zależy od wspólnoty, u nas dzieciaki od początku maja lux i nikt nie czepia. Mi osobiście dzieci nie przeszkadzają, lepiej, że latają po naszym bloki niż z sebami z bloku obok.