Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: no bo jak ci jedno zdanie wytną to rzeczywiście możesz gadać potem głupoty, że mentzen nic nie chce zmieniać i wszystkie podatki będą. Oglądałem to ponad rok temu ale pamiętam, że powiedział, że pierwszym krokiem byłoby uproszczenie podatków, a potem ich zmniejszanie. No ale jak wyżej napisałem, jak tylko jedno zdanie wysłuchałes to potem będziesz gadał, że mentzen powiedział, że podatki są okej i nic nie chce zmienić xD
@93michu93: powiedział jasno że podatki były by takie same jak teraz, czyli nie zrobił by z nimi nic bo się nie da.
A jego słowa o likwidacji niektórych podatków to populizm co sam w tym wywiadzie przyznał

Dalej rób fikołki kucyku dla księcia, król już nie rządzi to teraz pora tłumaczyć następce.

Z tym że jedno trzeba mu przyznać, przynajmniej raz powiedział prawdę - że kłamał.

Chociaż najbardziej i tak bawi
źródło: mentzen-oczywiscie-ze-jestem-wolnosciowcem-pod-warunkiem-ze-nie-chodzi-o-konfederacja
@93michu93: potwierdzam, zresztą w innych wywiadach też o tym mówił, że w tej chwili nie jest możliwa likwidacja ani drastyczna obniżka podatków poza jakimiś drobnymi typu od spadków, bo obecnie państwo posiada zobowiązania, z których musi się wywiązać. Dlatego żeby myśleć o obniżce podatków trzeba najpierw zmniejszyc koszty prowadzenia państwa, a tego nie da się zrobić w rok.
@officer_K: oszołomy Mariuszka to ostatnio grubo lecą, tak jak zawsze wykopywali jakąś partyjną propagandę o tym jak to oni są dobrzy i chcą podatki obniżać, łolaboga patrzcie na nas to teraz zaczynają walczyć o to by im kotleta schabowego nie zabrali, zaczynają brzmieć jak płaskoziemcy...

nawet znalazłem kilka takich gdzie był cały hatrick szurski

- my wcale nie antyszczepionkowcy
- wybitni klimatolodzy z uniwersytetu chłopskiego rozumu na podlasiu
- lewakikażą
@NoJakNieJakTak: zgadzam się z tą diagnozą. Sekta zazwyczaj była po prostu głupia i uprawiała fikołki, a ostatnio stała się agresywna w swoim przekazie i jawnie prorosyjska. Prorosyjskość nie jest już atrybutem ich guru i jakiegoś marginesu. Przecież ostatnio mariuszek zawołał do obrony sykulskiego, a większość tych matołów wykopała to gówno i jeszcze szczekała w komentarzach. Widocznie je włodzimierz ma dodatkowy budżet dla swoich piesków na rok wyborczy w Polsce.
źródło: mariusz onuca
@officer_K: Mariuszek to ostatnio stworzył znalezisko (KLIK) w którym dosłownie wkleił na Wykop zawartość artykułu ze strony zablokowanej przez Agencje bezpieczeństwa wewnętrznego za szerzenie rosyjskiej propagandy - zgłosiłem to do moderacji ale wiadomo jacy oni są, szansa na zdjęcie są zerowe...
@NoJakNieJakTak: czyli to z sykulskim nie było jednorazowym wybrykiem... ruskich najeźdźców boli dupsko, że wojna trwa już rok, nie mogą sobie poradzić z Ukrainą oraz solidarnością zjednoczonego zachodu więc przeznaczyli środki na ostrą propagandę. Działacz k0nfederacki dostał nowe wytyczne i działa wołając swoje bezrozumne boty... Ehh przykre to w pewnym sensie.