Wpis z mikrobloga

10 lat temu wszystko było na swoim miejscu, podręcznikowo wręcz. Wierzyłem w przyszłość, w której będę szczęśliwy i normalny bo żyłem takim właśnie życiem.
Teraz moja rzeczywistość to pasmo samotności i rozczarowań, wszystko się rozjechało i poszło kompletnie nie po drodze. Uczucia miały trwać do końca, rodzina się nie starzeć, koledzy nie odchodzić a przyjaciele nie umierać.
A najgorsza jest niemożność znalezienia choćby odrobiny szczęścia, gdy tak panicznie się go szuka.
#przegryw #samotnosc #depresja
  • 4
@PerfectEquilibrium: mam smutne podejrzenie, że tak właśnie wygląda dorosłe życie. Za młodu tak pożądane, owiane tajemnicą i potencjalną wolnością. Jedni mają lepiej, inni gorzej, ale codziennie trzeba brać udział w tej #!$%@? symulacji, żeby nie zdechnąć z głodu i jeszcze wszystkich dookoła zadowolić.

Natomiast tak naprawdę każdy kto się usamodzielnił i został tym mitycznym z punktu widzenia nieletnich dorosłym, chciałby wrócić do tych czasów młodości.
@PerfectEquilibrium a co tu ukrywać, czas nie rozpieszcza, a ludzie dokładają bólu do życia.
Można zapomnieć i zajmować się czymś innym, ale to tak na prawdę cope. Nic to nie da jeśli jest się do czegoś innego stworzonym.