Wpis z mikrobloga

@who_yo_vy duzo szum , w sumie o nic. nie wdzialem jedynki wiec może, dlatego mnie nie przekonuje. Sztampowe amerykanskie klisze o wielkiej Ameryce, byłych milościach itp takie 6/10 plus za efekty i zawsze miło zobaczyć na ekranie Jeniffer Conelly
@who_yo_vy: Bo , gdy wychodzę z kina to nie mam wątpliwości że to byly dobrze wydane pieniądze na bilet. Po prostu rozrywka, bez udawania czegoś niewiadomo czego, moralizowania i lewackiego #!$%@?. Każda scena jest przemyślana, dobre dialogi. W dodatku efekty stara szkoła, a nie tylko green screen. Film jest trochę hołdem dla takiego kina lat 80- 90-tych.
@who_yo_vy: zaczyna się identycznie jak jedynka, spory nostalgia factor, ta sama muza, ten sam klimat. Jest czysto rozrywkowy, klasyczny, dobre fekty specjanle, Tom Cruise standardowo bez zadnych kaskaderow ani nikogo, po prostu bardzo dobrze wykonany film akcji. Szczerze, to dla mnie The Banshees of Inisherin byl najlepszy w 2022, ale jezeli mowimy o najlepszym filmie akcji to top gun miazdzy konkurencje.