Wpis z mikrobloga

A to pamiętacie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabójstwo na Nowym Świecie.
Prawica niemal dostała spazmów, strzelały w biurach poselskich partii #konfederacja korki od szampanów bo stało się! Uchodźcy z Ukrainy zamordowali Polaka. Po zakończonej prawicowej ejakulacji, przyszedł czas na spoczynek i zamiast cudów stał się kryzys bo.... mordercą był Polak z Jezusem na klacie xD
Ja osobiście po tego typu wpisach zapadłbym się pod ziemie.

#bekazprawakow #neuropa #ukraina #bekazkonfederacji #bekazkuca #polityka #heheszki
ItsGrN - A to pamiętacie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabójstwo na Nowym Świecie.
Prawica niemal dos...

źródło: uzm85ju4v3a5pffg246e3czbdcnthew2

Pobierz
  • 12
przecież po dwóch dniach od zdarzenia nikogo nie obchodziło co się tam naprawdę zdarzyło, jakbyś się teraz kogoś zapytał to pewnie by ci powiedział że Ukrainiec zabił jakiegoś przechodnia.


@suluf: TO.
Trzeba też dodać, że facebookowe grupki i fanpejdże zajmujące się szerzeniem rosyjskiej propagandy i dezinformacji w Polsce nie opublikowały żadnego sprostowania, że to jednak nie był Ukrainiec tylko Polak zabił Polaka.
@ItsGrN: Najlepsza to była akcja gdy Kąfederacja łyknęła ruską zarzutkę o tych miliardach czarnoskórych co to rzekomo szturmowali polskie granice - jeden z asystentów kąfederackich małp, bodaj Winnickiego albo Bosaka, udał się na warszawski Dworzec Centralny gdzie rzekomo ci mityczni czarnoskórzy mieli się, z jakiegoś powodu, gromadzić.

Nikogo tam oczywiście nie zastał ale tak czy srak walnął relację na tłiterku - stwierdził że te miliardy czarnoskórych to fakt autentyczny i jako
list gończy


@blah1blah2: czyli oszczerstwa bez wyroku

Nie przypominam też sobie żeby ludzie byli tak samo powściągliwi kiedy pisali na fb, że to ukrainiec.

a ja nie przypominam sobie przepisu, że "nie wolno oczerniać ludzi i nazywać ich winnymi bez wyroku, no chyba że ludzie na fb są równie mało powściągliwi"
@mnik1
Nie wiem, co szury tam wypisywały w social mediach, ale już nie przesadzaj w drugą stronę. Codziennie wracałem z pracy przez Centralny i przez pierwsze dni wojny czarnych było sporo, choć prawdziwe zatrzęsienie to było Arabów.
@mnik1: to było na dworcu w Przemyślu, potem była plotka, że ci imigranci z Afryki robią tam rozróby, a sytuacja w Przemyślu przypomina tą z paryskich przedmieści albo z Detroit czy Bronxu, że strach tam chodzić po mieście po zmroku.