Wpis z mikrobloga

Ulane p0lki klaszczą z zachwytu bo Sinsay powiększył każdy z rozmiarów o kilka centymetrów. Wszystko w imię usprawiedliwiania obżerania się, braku ćwiczeń i ruchu positive body XD

#bekazlewactwa #feminizm #przegryw #blackpill #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #modameska #modadamska #ubrania #pieklokobiet #pieklomezczyzn ##!$%@? #rakcontent
Miguelos - Ulane p0lki klaszczą z zachwytu bo Sinsay powiększył każdy z rozmiarów o k...

źródło: ghfgtdrfds

Pobierz
  • 42
@Miguelos: ogólnie co sieciówka to inny rozmiar, w szafie mam rozmiary od xs do xl i wszystkie ubrania są na mnie dobre. Dużo zależy od producenta, rozmiar rozmiarowi nierówny, ale jakbym miała określić swoją standardową rozmiarówkę to s-l, co jest szerokim zakresem. Według mnie te nowe rozmiary wprowadzają niepotrzebne zamieszanie, wiadomo, że i tak lepiej patrzeć na miary w centymetrach, a nad tymi rozmiarami s, m itp. za bardzo się nie
@Miguelos: kiedyś gadałem z taką jedną co pracowała w LPP i mówiła że rozmiary #!$%@? nie są reprezentatywne względem rozkładu rozmiarów w rzeczywistej populacji. Z jakiegoś powodu te sklepy nie chcą sprzedawać ubrań na możliwie jak największą grupę odbiorców(może chodzi o "respekt" marki? Że "u nas ubierają się tylko atrakcyjni"). A rozmiary miały ponoć mieć bias w stronę chudych, więc w tym kontekście jest to jakiś krok do przodu w stronę