Wpis z mikrobloga

Nikt nie jest tak okłamywany obecnie jak młodzi mężczyźni: "ucz się dobrze w szkole, a odniesiesz sukces w życiu", "dziewczyny lubią grzecznych i ułożonych chłopaków", "jakąś kobietę w końcu znajdziesz - jak nie teraz to za kilka lat, trochę starszą ( 'trochę starszą' = przeruchaną, w której było 15 facetów )", "przeszłość kobiet nie ma aż takiego znaczenia; najważniejsza jest miłość" itd.

Potem taki budzi się najczęściej po 20. roku życia ( albo jeszcze gorzej: w wieku 25 / 30+ lat ) i uświadamia sobie, że został oszukany i przegrał bardzo wiele.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #przegryw #edukacja #przemyslenia #redpill
  • 16
@Ivan_III: Ja zostałem oszukany bo uwierzyłem, że istnieją szare myszki które potrafią kochać, są lojalne i wierne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poświęciłem kilka lat dla różowej i cieszyłem się, że nie jest taka jak wszystkie inne julki i po czasie pokazała swoją narcystyczną naturę.
Jak zobaczyła, że jestem wierny i ją kocham, to pojawił się z jej strony brak szacunku. Np. mówiła żebym do niej przyjechał bo
@Maximus_Wykopus_Dickus: Ja też nie pozwalałem sobie na takie manipulacje, dlatego postanowiła się zemścić wiedząc, że zdrada jest dla mnie najgorszym ciosem. Jej mama mówiła, że jej przejdzie i się ogarnie ale ja wiem, że ona nie ma wyrzutów sumienia i czuje się z tym dobrze, że mnie tak potraktowała bo człowiek mający choć odrobinę empatii rozmawiałby normalnie zamiast uciekać. Klasycznie na początku był "love bombing" i nawet mnie posądzała o to,
@Bitszkopt: Sytuacja bardzo podobna do mojej. Przykro mi, że Cię to spotkało, miałem podobnie z tym, że ja się o wiele rzeczy obwiniałem, wmawiałem sobie, że jakbym nie powiedział kilku gorzkich i paskudnych słów to by się potoczyło wszystko inaczej, ona bez żadnych skrupułów po kilku latach potrafiła mnie zablokować, całą winę przekierować na mnie i bawić się z innymi. Skończyło się tak, że ponad rok dręczyłem się ze swoimi myślami,
@Bitszkopt: nie przeczytałem wszystkiego co napisałeś bo dla mnie to powtarzalny schemat kopiuj-wklej taki jak u wielu innych facetów. Po prostu wdzięczność kobiet w kierunku facetów (a może nawet kogokolwiek) nie istnieje. Dałem plusika i tak za to, że byłeś z nami szczery i wydajesz się być spoko przez to. Powodzenia w życiu i wyciągnij wnioski z tej lekcji. Nie ma lepszych kobiet od tej którą miałeś, każda jest najlepsza kiedy