Wpis z mikrobloga

@wonziu1: 1 bana, którego mi zdjęli po wyjaśnieniu sytuacji, nie rozumiem pytania? xd
Jaki damage control, piszę jak jest.
Komentarz napisałem do nieistniejącego już wpisu o tym, że na wykopie pełno ukraińskiej propagandy, to sobie z innym śmieszkowałem i tyle. Wasza manipulacja jest żenująca, serio. xD
Moje śmieszki nie mają wgl porównania z twoim obrzydliwym komentarzem o Januszu i jego śmierci, jesteś obrzydliwym trollem.
Akurat nie są nazywani najemnikami tylko dlatego, ze są szybciorem wcielani do struktur armii ukraińskiej i mundurowani technicznie rzecz biorąc są to najemnicy i nie można nazywać ich żołnierzami chodzby ich pomalowali na żółto i na niebiesko XD
@wonziu1: Pamiętajmy też o głównej różnicy, Ten Polak itd pomaga ofierze przed agresją niebezpiecznych zwierząt z ROsji. To jakby jakiś psychicznie chory zwyrol zaatakował butelką niewinnego człowieka i ten w ramach obrony prosił by ktoś mu pomógł i że zapłaci za pomoc. nadal jest to w pełni OK i nie ważne czy ten ktoś pomoże dla pieniędzy czy z innych pobudek - pomaga. I nie ma też już wtedy znaczenia czy