Wpis z mikrobloga

jakieś filmy 360 można oglądać na tym #psvr2 ? Np jakiś koncert ? YouTube 360? Cokolwiek? Czy tylko te kilka gier i nic więcej ? Jak się odpalają aplikacje typu netflix? Nie kupię sprzętu dla 1 gry Resident Evil. Bo resztę to jakieś banalne gierki dla 5 latkow. #ps5
  • 8
@Megasuper: Sony powinno zrobić coś ala Bravia Core (serwis streamingowy na ich telewizory) tyle że w 3D dla PS VR2, sami nawet jeszcze filmy w 3D robią, niestety na razie nic nie ma.

Na PS4 dało się dowolny film na płycie blu-ray 3D obejrzeć w VR, niestety ten format ma tylko 1080p i brakowało lepszej regulacji ale i tak efekt był fajny.
@Megasuper: nie można oglądać takich filmów, a to ogromny minus. Wykopki mnie wyśmiali że jak mogę chcec oglądać jakieś filmy 360 VR albo 180 3D a nie grać w przereklamowana LINIOWA WSPINACZKE jaką jest Horizon albo Grand Tourismo mechanika rodem z 2000 roku. Spoko jest Resident Evil, ale straszne #!$%@? xD w nocy samemu w mieszkaniu nawet nie zakładam gogli :) wyszedł jeszcze jakis darmowy indyk wojenny z kaktusami, też jest
@mustafas00

wykopki mnie wysmiali


Bo fakty są takie że na konsoli (sprzęcie do grania) mało kto daje #!$%@? o jakieś filmiki 3d, ale kumam ze jakiś tam promil chciałby tego ficzera na goglach. Z drugiej strony Tobie nie robi ani Horizon ani GT7 które dla większości są fenomenalne. Myślę że nierozważnie kupiłeś te gogle i powinieneś był iść w PCVR.
@greven: masz dużo racji. Niestety zakup wyglądał tak:
ogromna biblioteka gier na PSVR1 plus kilka gadżetów do VR.
Kupno PS5 celem następnego VR (nie wiedząc że nie będzie wstecznej kompatybilności).
No i zamówiłem preorder też nie wiedząc że nie będzie filmów 3D.
Sony dało dupy
Bo resztę to jakieś banalne gierki dla 5 latkow.


@Megasuper: Gran Turismo 7, Horizon COTM, Beat Saber, Pavlov, No Man's Land, Swordsman to są gry dla 5-latków? Nie wiesz co gadasz to nie gadaj bzdur. Obczaj sobie na youtubie. Fantastyczne gry.
@mustafas00: ty to już w ogóle widzę hejtujesz tylko, a pojęcia nie masz o tych grach. Coś mi się wydaje, że jesteś zwykłym trollem, a PSVR2 to ty synek na reklamie co najwyżej widziałeś.