Wpis z mikrobloga

@FuriousViking: Ty tak serio? Nie widzisz, ze kononowicz jest opóźniony w rozwoju? Ty se popatrz jak on sie wysławia i jak sie wyslawial jak probowal zostac politykiem. Fakt niepełnosprawni umysłowo mogą zostac posłem, ale nie zdobędą poparcia społeczeństwa właśnie przez swoją chorove. Stonoga nigdy sie nie dostanie, bo to złodziej i oszust. Cała swoja kariere na oszustwach budowal + okradl jakas babke z samochodu tj nie zaplacil jej za samochod, ktoremu
@userrrr: chlopie piszesz na jednym wdechu coś o niepełnosprawnym Kononowiczu i Stononodze. Gdzie stonogi nie było ani w OPa poście ani w moim komenatrzu xd robisz na jego temat elaborat chuk wie z jakiej czapy bez logiki i rozumu człowieka xd Nie wiem co Ty ćpiesz. Ale ja podobnie jak OP cisnąłem beke z Winnickiego, że jest niepepełnointeligentny i jest człowiekiem memem, tak jak Kononowicz.

Nie wiem co bierzesz, czy to
@FuriousViking: Napisze jeszcze raz, bo niektórzy potrzebują powtórzenia. Wspomniałem o stonodze, bo byś Ty albo OP albo inny mirek wyjechał z czapy ze stonoga, a potem by nie odpisywal, wiec z góry o nim wspomniałem za wczasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) obaj są upośledzeni umysłowo
@userrrr: @Normie_Lurker Nieprawda, jeden to zaśmierdziały psychopata kochający donosy, głodzenie, wahania nastroju, mitomaństwo, obżarstwo i znęcanie się nad zwierzętami. Nie da żyć z kimś takim pod jednym dachem, wykończy wahaniami nastroju, brakiem higieny, donosami, wrzaskami i złośliwościami. Drugi to przykład jak można się zeszmacić - z jedynego osła w sejmie krytykującego PIS pamiętnej nocy kiedy oseł Browar nas zdradził oglądając się za babami i kozami w potencjalnego koalicjanta PISU i konkurencję
@userrrr: Sry, nowy upośledzony wypok nie pokazywał mi info. Nikt nie mówi że Konon to tytan intelektu ale ma takie cechy charakteru które są antyspołeczne. Donosy, głodzenie Nera i Azorka i płacze są o wiele gorsze niż opowiadanie bredni w które wierzy. Wielu myśli że to taki wesoły misiek którego można oszukać i cyk ten knur okazuje się twardszy niż ci cwaniacy. Robcio no to jednak narodowcy a Narodowcy chętnie wskoczyliby
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@userrrr: Korwinistów (czyli jedyna umiarkowana i ideowa siła w Konfie) już nie ma pozostał jeno Mentzen i atencjusz co zje gówno byle by ludzie mówili Korwin. Mentzena zjedzą troglodyci narodowcy a nie zdziwię się jak niedługo zaczną się przymilać do PISU a z drugiej strony takie katolickie ścierwo jak Braun jest jak śmierdzi nawet dla takiej #!$%@? partii jak PIS która przed wojną chodziła na zlot fanów Rosji i kumplowała się
@Skorvez_957_: A szanowałem Cie mordo za to, że heheszkujesz z foliarzy, ale chyba zdania co do partii mamy odmienne ( ͡° ʖ̯ ͡°) łyknąłeś propagande POwców aż miło. Po pierwsze putin nienawidzi pisuarów i odkąd PiS rządzi mamy negatywną relacje z Rosją, to tusk przyjaźni się z putinem i chciał przyjaznych relacji z Rosją, a teraz w propagandzie platformy obywatelskiej próbuje te wszystkie afery i relacje z