Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Panie Guralku,

Piszę do Pana, ponieważ doszły mnie informacje, jakoby utracił pan płynność finansową, budowany przez Pana brand tip4fun, pomimo wielotygodniowej wytężonej pracy jednak nie okazał się być pana własnością, i pomimo, że jak to Pan napisał "to bym musiał sam się wyje...ć żeby to padło", to jednak nie zrealizowano zamierzonego celu.
Plotki głoszą, że pomimo iż dostał Pan "od losu szansę na bycie milionerem i topowym youtuberem" to jednak pewnemu nieszczęśliwemu zbiegowi okoliczności widzowie się odwrócili, pieniądze przestały wpływać, oglądalność spadła, choć jak Pan sam twierdzi, nie zrobił Pan nic złego, a obecna sytuacja jest wynikiem obrzydliwych ataków na Pana osobę.
Cóż, nie zawsze życie układa się tak jak byśmy tego chcieli.

A nie, czekaj ku...a. Jest dokładnie tak jakbym chciał. Pamiętasz tę sympatyczną dziewczynę, której życzyłeś gwałtu i śmierci przez poderżnięcie gardła w ciemnym parku bo nie bała się powiedzieć o tobie kilka słów prawdy? Ja pamiętam. I m.in. za to mam nadzieję, że twoje życie poukłada się najgorzej, jak tylko możesz sobie wyobrazić.
Gnido.

Bez poważania.

ps. Karma wraca panie "magazynierze". Tfu.

#gural #patostreamy #internet #oswiadczenie #polskiyoutube #youtube
i dla zasięgu i ku pokrzepieniu serc tag #danielmagical żeby wszyscy widzieli jak kończy #patologia z #internet
Pobierz anonimek123456 - Dobry wieczór Panie Guralku,

Piszę do Pana, ponieważ doszły mnie in...
źródło: Przechwytywanie
  • 4
@notakk: Popieram. Pamiętam jak kiedyś trafiłem na jakiegoś shota gdzie typ się spłakał, że Nitro, Isamu, Friz i inni youtuberzy kupują nowe bety i mercedesy a on ma TYLKO! e90 za hajs widzą czyli auto za 20-30 koła wtedy około xD