Wpis z mikrobloga

Jak tam, dupy nasmarowane na Wo Longa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za mną już od jakiegoś czasu chodzi jakiś solsik boży i to taki dynamiczniejszy. Mam nadzieję, że Team Ninja poprawi mankamenty Nioha jak sypiący się loot niczym w diablo i będzie można się skupić głównie na umieraniu ( ͡º ͜ʖ͡º) Premiera za tydzień, day one w GP.
#xbox #gry #gamepass #darksouls
Obywatel_Kondominium - Jak tam, dupy nasmarowane na Wo Longa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za mną już ...
  • 10
@Obywatel_Kondominium: Pograłem godzinę na PC i pod względem walki znacznie bliżej jej do Sekiro niż Nioha. Walka jest szybka, dynamiczna i kładzie duży nacisk na parowanie ciosów wroga. Póki co nie dałem rady pokonać pierwszego bossa, spuścił mi #!$%@? kilkanaście razy. Na minus problemy techniczne, gra nie wygląda jakoś super szałowo, a pojawiają się odczuwalne spadki fpsów.
@Desolator: Jakość grafiki w tym przypadku nie jest dla mnie priorytetowa, ale mam nadzieję, że na premierę albo zaraz po niej na klocku, spadki fps załatają. Pewnie postawili bardziej na parowanie, bo czytałem że nie ma staminy. Ciekawe czy będzie większy nacisk jak w niohu na eq niż sam build postaci.