Wpis z mikrobloga

#przegryw Pany co robić , boli mnie zaraz nad penisem , nie wiem co tam jest chyba prostata ..ostatnio załatwiam się w dzień + nic jakieś 7-8 razy ,ostatnio miesiąc temu robiłem USG prostaty brzuszne oraz dwa badania psa (0.85 , level 33) i marker nowotworowy na prostatę i w kierunku bakterii w moczu gdzie wykazano brak wyhodowanych , czy i jak dalej drodzy forumowicze postępować ..w dodatku ryj jak walec ciężko się odezwać do lekarzy że względu na to że wstydliwy za mój strój #!$%@? ..
  • 11
Jedna jedyna tak współżycie z kobietami byłymi dziewczyny mi raptem kilkanascie razy z prążkowana nakładka na penisa więc raczej nie od tego .. Co radzicie czy warto robić psa doodbytnicze czy no. Pójść w kierunku układu moczowego niż prostaty , biorę urosal 4 miesiąc pomogło na kilkanaście dni teraz nadal to samo , pozdro
@Krzych1921: zrob se wymaz z cewki na chlamydie, ureaplasme, myciplasmy oraz na bakterie tlenowe i beztlenowe a takze candide.
Bajlepiej u urologa. Znajdz takiego urologa co Ci zrobi te badania se. Moze tez trzeba z plynu proststy