Wpis z mikrobloga

@koba01: był tłusty czwartek, w środę przyszedł do mnie odkurzacz, ale był zepsuty, więc tej feralnej nocy pakowałem go i poszedłem zanieść do paczkomatu, jak wróciłem i zajrzałem w telefon to było pełno informacji o wojnie najczęściej pojawiały się filmiki z przemówienia małpiszona i ten filmik z Kijowa jak nagle zaczynają wyć syreny, po tym jak szybko dotarli do Kijowa byłem pewny że to koniec i wtedy narodziło się pamiętne prezydent
@koba01: wstalem o 2 i robilem pączki. mam domowa piekarnie i mialem zamowienie na jakies 1000 pączków a ze to robota na dwie osoby minimum wpadla moja mama i mi poimagala
i tak kulalismy i smazylismy pączki i sluchalismy radia i nie moglismy uwierzyc w to co slyszymy
@koba01: wyjechałem z rana autem w trasę ok 4/5 h. W RMFie co 15 minut chyba podawali informacje.
Zatrzymywałem się na każdym możliwym drive thru ( McDonald KFC itp) i zamawiałem czarną kawę.
Często w takich miejscach pracuja Ukraińcy( wschodni akcent) pytałem się ich przy odbiorze skąd są, jak mówili, że z Ukrainy to starłem się kilka miłych słów otuchy im powiedzieć. Jednak jakby któraś z tych osób powiedziała, że jest