Wpis z mikrobloga

Co was najbardziej smieszy w trade abuserach? Mnie to, że zamiast grac w gre i korzystać z super mozliwosci i ulawien jakie daje im trade ciagle im malo i musza abusowac jakies TFT czy inne RMT i ciagle o tym placza na reddicie xDD

#pathofexile
  • 14
@NewBlueSky: Bo trade jest #!$%@?. Ludzie chca grac w gre a nie kilka minut stac i pmowac 50 osob zeby cos kupic/sprzedac.

korzystać z super mozliwosci i ulawien jakie daje im trade ciagle im malo


????
Ludzie chca grac w gre a nie kilka minut stac i pmowac 50 osob zeby cos kupic/sprzedac.


@Erlade: Po pierwsze to nie musisz nic sprzedawac/kupowac. Sprzedawaj i kupuj itemki, ktore sa wazne, a nie wszystko z handlu i rezygnacja z gameplayu xD a potem placzesz ze wybrales taka sciezke i nie mozesz grac xDDDD wiem, ze tak jest latwiej (jak sie nie ogarnia) ale to jednak wybór i konsekwencje twoich decyzji.
TLDR: naucz sie grac i potem komentuj xD


@NewBlueSky: ()

Ty chyba jestes z tych "najmondrzejszych" co wszystko wiedza najlepiej i tak w ogole to ruthlesshcssf btw.

Jak mam 100 guardianowych map na sell to przeciez nie bede sprzedawal tego pojedynczo tylko pojde na tft.
Jak chce kupic 50 kompasow X to nie bede tego kupowal pojedynczo, zgadnij co zrobie? No tak, pojde na tft.
To samo
ruthlesshcssf


@Erlade: nie kaze ci grac w ruthless hc ssf.

HC z definicji to strata czasu, smierc jest poprawnym elementem rozgrywki. W poe masz 2 sposoby na optymalizacje buildu - albo znasz wszystko na pamiec/znasz przyszlosc i wiesz co musisz optymalizowac, co jest slabym punktem na danym bossie, etc. Albo po prostu grasz, padasz gdzies i wyciagasz wnioski.

Z uwagi na to ze 1 sposob jest niedorzeczy (znajomosc przyszlosci XD) to
@WojtusKor: to nie prowo.

To bardziej dziala tak ze raz na jakis czas wchodzę na reddita poe (niezależnie czy gram, niezależnie jaki moment ligi, wiadomo z reguły na start ligi), widzę mainstremowe komentarze zjebków co nie potrafią grać, czuje obrzydzenie więc wchodzę na wykop i się z nich śmieję. A potem się okazuje, że tutaj takie same zjebki xDDD
@WojtusKor: dosłownie w tym dniu co to napisałem była chyba jakaś afera z TFT i RMT na reddicie. I trafiłem na nią zupełnie randomowo.

A RMT i trade ligi psują mi balans gry, bo zjebki dostają palec w postaci trade, który znacząco ułatwia grę jeśli ma się te 2+ szare komórki, a nooby i tak płaczą, bo chcą całą rękę xDD i jeszcze odwalają jakieś rzeczy jak RMT, czy wszyscy abusują
@WojtusKor: klasyka, logiczne argumenty, spojerzenie na rzeczywistosc = #!$%@? ego/samouwielbienie.

Lepiej by bylo jakbym pisal bajki jak abuserzy trade, prawda jest taka ze ja bylem na waszym miejscu, zaczynalem jako noob, co nie znał gry, pózniej poznalem gre, poznalem buildy, nauczylem sie pewnych podstaw craftingu, mechaniki. Ostatnia liga trade w ktora gralem to w 99,9% zarabialaem z samego trade (flipowania na zasadzie kupna skladnikow i zrobienia lepszych itemkow), bo drugi sposob
@NewBlueSky: xD no i powiedz ze nie mam racji, hejtujesz kogos styl grania bo twoj jest lepszy. przedstawiasz siebie jak jakas elite, jednocześnie narzekasz na miernoty, ze ci klody pod nogi wala xD

"Wiec mam z was beke, bo nie macie nic do powiedzenia poza swoimi wysrywami i placzem. Niedobrze mi sie robi, jak widze taka glupote." - do ciebie to samo mozna napisac. ile tam itemow twoich do gry weszlo,
@WojtusKor: hejtuje? ty czlowieku nie rozrozniasz beki, krytyki od hejtu, kidosie wracaj do szkoly.

Dalej. Nie odnosze sie do stylu grania, kazdy ma prawo do grania jak chce, no chyba ze juz wykorzystuje easy mode, ma ogromne mozliwosci uzycia trade, a i tak placze ciagle na reddicie, wykopie, wszedzie gdzie sie da ze mu za malo i chce #!$%@? gre swoimi glupimi planami i nieogarstwem.

Wy jestescie jacys specjali, nie macie