Wpis z mikrobloga

To co dzieje się wokół rodziny Murańskich zaczyna się powoli przeradzać w telenowele. Zmarł młody człowiek, najprawdopodobniej przedawkował, jedyne co wiemy o nim, to co widzieliśmy podczas gal i dysponujemy kilkoma informacjami, czyli tak naprawdę gówno o nim wiemy, o jego życiu prywatnym, jaki jest naprawdę.

Spora część osób pisze o tym, że Jacek nie przejął się, wypierał problem z narkotykami syna. Może nie wiedział? A może wiedział i bardzo mocno się tym przyjmował w sferze prywatnej i pilnował żeby to tam pozostało? Nie wiadomo i tak już pozostanie. Niektórzy zapominają, że Mateusz był prawie 30-letnim chłopem, a nie 12-latkiem, którego ojciec ma prowadzić za rękę.

Ile miał lat Mateusz, w momencie nagrania, w którym tarzał się naćpany na ulicy? Z 25? To, że był naćpany wtedy nie znaczy, że ćpał przez cały ten okres, aż do teraz. Może wtedy zaczynał eksperymentować, a uzależnił się dopiero w tym roku? Ponadto dość oczywiste jest to, że patrząc na to że Murańscy byli dość zżyci, to z pewnością po tym wydarzeniu doszło do rozmowy, w której Jacek najpewniej swój stosunek do narkotyków wyraził. Może uwierzył Mateuszowi w tą wersję, że ktoś mu to dosypał? Co miał zrobić w sytuacji, gdy jego dorosły syn twierdzi że padł ofiarą żartu? Na pewno musiał rozważać opcję że jego syn wziął narkotyki i z nim to przegadać, użyjcie wyobraźni. A może wiedział, że jego syn wtedy wziął narkotyki, jednak później już tego nie robił, a sam incydent został przykuty w pretekst, aby zaistnieć w uniwersum? Nie wiadomo. Dlatego jakiekolwiek dywagacje nie mają sensu. Tutaj ktoś napisał nawet post, że być może Jacek maczał palce w śmierci syna. Jacek w tym momencie najprawdopodobniej pragnie oczyścić syna z zarzutów o narkotyki, niestety jest to niemożliwe. Dajmy spokój już temu Mateuszowi. Amen.

#famemma
Pobierz D.....8 - To co dzieje się wokół rodziny Murańskich zaczyna się powoli przeradzać w t...
źródło: Muranscy-1024x640
  • 16
Spora część osób pisze o tym, że Jacek nie przejął się, wypierał problem z narkotykami syna. Może nie wiedział? A może wiedział i bardzo mocno się tym przyjmował w sferze prywatnej i pilnował żeby to tam pozostało?


Przez pilnowanie by ta "tajemnica" pozostała w sferze prywatnej masz na myśli zarzucanie Tańculi, że cały czas dosypuje Matiemu czegoś do drinów?

Myślę, że twój podstawowy błąd polega na tym, że traktujesz Jacka jako wysoce
@Pryshlyak: Uważam że snucie tak rozległych teorii jest nie na miejscu w obliczu zaistniałej sytuacji, jak dla mnie to zaszło za daleko.

Przez pilnowanie by ta "tajemnica" pozostała w sferze prywatnej masz na myśli zarzucanie Tańculi, że cały czas dosypuje Matiemu czegoś do drinów?


Nie do końca. Jedyną informacją świadczącą o tym, że Mateusz bierze było właśnie to nagranie (na tamten moment). Nie znamy historii idącej za tym, że doszło do
@DEJW88: jakie teorie, ze mlody muran cpal? To nie zadne teorie, poczawszy od znanego filmiku, do roznych wywiadow w ktorych bezposrednio lub posrednio mowiono o tym, ze muran lubi sobie przycpac do jego smierci, z informacjami z roznych zrodel, ze stalo sie to przez uzywki. To wszystko sie ze soba bardziej laczy niz #!$%@? Jacka, znanego z tego, ze mowi o tym, ze byl w legi cudzoziemskiej albo jest jakims gitem
@DEJW88: Bo to, ze zamiast wziac na klate teraz problem syna to wymysla na okolo jak zawsze, co moze wskazywac na to, ze omijal to tez w zyciu prywatnym. Dodatkowo wskazywalyby na to slowa jego brata, ktory wiemy co o nim mowil i to jak zachowywal sie w przestrzeni publicznej i na socialach. Duzo rzeczy jest po prostu przeciwko Jackowi dlatego ludzie tworza takie "teorie" z nieba sie one nie wziely.
@DEJW88: #!$%@? przecież to widać, jak na konfie z alanem tak darł mordę naćpany, że aż miał sine usta i takich sytuacji było więcej na konferencjach albo f2f. Czy miał problem, nie wiem, ale na pewno miał występy pod wpływem narkotyków. Każdy kto miał z tym do czynienia to potwierdzi i tyle, a że wykopki muszą mieć wyniki badań toksykologicznych, żeby w coś uwierzyć, to nie mój problem. Ja wiem swoje,
@Thiocomaster: Pamiętam, że na jednej z konf wyglądał na wystrzelonego, ale w teorii nie tylko stymulanty rozszerzają oczy, niektóre antydepresanty dają podobny efekt.

Nawet jeśli ćpał (co jest prawdopodobne) to nie znaczy, że ojciec o tym wiedział lub że wiedział i z nim nie rozmawiał.
@Thiocomaster: ja mysle, ze moze od jakiegos czasu lubowal sie w opioidach, bo pewnie lekarz przepisal na jakas kontuzje. potem moze przeskok nagly na oxy, nie ogarnal dawki, #!$%@? wie... mozna teraz gdybac czy specjalnie, czy przypadkowo, nie wiem. tez jest duzo histori z miasta jak latal nacpany, czy nawet najman wrzucil filmik jak tez sie turlal na ziemi gdzies na afterze, tam tez mu dosypali?? widac ze lubil loty pod