Wpis z mikrobloga

Ostatnie miesiące to szok jak ludzie uwierzyli że to już będzie koniec Centaura i nie umieli dopuścić innej myśli wierzyli w słowa takiej osoby jak Paweł z Warszawy który przypomnę to Wam że on był Latexem kłamał żeby bronić Centaura. Jak ja mówiłem że Olgierandowi z niczym się nie udało to mówiliście że jestem głąbem bo sprawą zajął się RPO i Centaur trafi do wiezienia bo są dowody że się znęcał nad Kononowiczem. Wam wystarczyło że Paweł z Warszawy potwierdził co powiedział Olgierando i Wy już uznaliście że to jest prawda a wcześniej wiedzieliście że Paweł z Warszawy to oszust i wiedzieliście żeby jego nie traktować poważnie. Ja rok temu zauważyłem że Olgierando kłamie i nawet jak dałem Wam pod oczy dowody to Wy zmieszaliscie mnie z błotem i napisaliście że to nieprawda zmieńcie swoje postępowanie bo tutaj nie da się dyskutować #kononowicz
  • 16
@lobuziak-z-doliny-muminkow: poczytaj komentarze pod postami King of diamond sprzed paru miesiecy. Szkoda ze Olgierda kanaly padly bo jak mu pisalem ze Kaszewiak stanie w programie po stronie prawa a nie urojen i jak pisalem ze to kononowicz musi czuć sie pokrzywdzony to cos tam szczekal i sie zakladac chcial. Najlepsze jest ze ostatnia akcja ze szczaniem na klatce nie dosc ze sobie upieprzyl szanse w sprawie z kretem to pewnie sradek
@elektryczny_mariusz: sa tacy ktorzy widzac ze Lukasz zlozyl zawiadomienie uznaja to za rownoznaczne z wyrokiem dla Kreta. Ale jak przypomnisz ze RPO skladal zawiadomienie i jic to nie dalo albo że konon po 100 tygodniowo takich zawiadomien sklada to im error wyskakuje.
@Zwanek: ja mówię o tych osobach co przerabiały zdjęcia Centaura że on już poszedł do więzienia. King of De ma trudną sytuację bo jak teraz nie powie prawdy to później bardziej zostanie zaatakowany a jak on powie prawdę to Olgierando z Pawłem z Warszawy wymyślą że jest Latexem i pomaga Centaurowi. Ja myślę że on musi mówić taką prawdę żeby Olgierando nie zrozumiał do końca co powiedział i pomyślał że powiedział
sadu osoby ktore sie nie kontroluja po alko sa z góry winne.


@Ivan_Sekal: dla sadów jabłoniowych w tej waszej dalekiej krainie może i tak- nie wiem, omijam szerokim łukiem miejsca, gdzie widok mojego auta wzbudził by sensacje porównywalną do wizyty papieża..
Natomiast w tej cywilizowanej części kraju sąd bada sprawe. Tą i dokładnie tą.

sromotną klęskę na wszystkich płaszczyznach poniósł w walce z Rudym


@Zwanek: eee... taką sromotną, to nie.
@dyzmund: a Ty jeszcze się wypowiadasz na takie tematy? Pół roku temu byłeś pierwszym, który darł pysk jeśli ktokolwiek przedstawił coś konstruktywnie krytycznego w stronę grajewiaka. Warowałeś pod każdym postem, który tylko w jakiś sposób naruszał jego "nieskazitelność" i plułeś jadem na prawo i lewo po to by teraz pisać o tym rzekomo z dystansem.

Nowak łyka coś? Jaki masz dowód poza swoim urojeniem, a może potwierdza to zdjęcie, które kiedyś
@dyzmund: ale ty jestes przuglupi, przypisujesz mi kolejny raz ze jestem z bialegostoku pewnie ty tamtad jestes i ze wstydu kazdemu to przypisujesz Jako projekcja. Taki mechanizm obronny to zaburzenie wiec przejdz sie do specjalisty( ͡° ͜ʖ ͡°) zobacz jaki ty glupi jestes, osmieszyles sie a 5 sekund wystarczylo zeby sprawdzic. Wiec co ty tam szczekales? Zmienisz temat czy zamkniesz sie i przestaniesz osmieszac?( ͡° ͜
Pobierz Ivan_Sekal - @dyzmund: ale ty jestes przuglupi, przypisujesz mi kolejny raz ze jestem...
źródło: 20230223_223424