Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy w Polsce jest na tyle miłośniczek designerskich torebek żeby dało się na tym wybić?
Chodzi mi o założenie kanału na YT z recenzjami, opiniami, na temat sezonowych best sellerów bardziej znanych marek.
Do tego jakieś poradniki jak łączyć dane akcesoria na dany sezon czy zestawienie popularnych oryginalnych modeli z fejkami i pokazywaniu między nimi różnic.
Wiedzę na tym polu mam dość sporą, dodatkowo nie ma na polskim YT chyba ani jednego kanału z stricte contentem designerskich torebek.
#pytaniedoeksperta #rozowepaski #yt #pytaniedorozowychpaskow #torebki
  • 5
@A_R_P: Masz racje ale gdybym miała odpowiedną ilość pieniędzy a to już w dziesiątkach licząc, to z ręką na sercu wtedy bym otworzyła własną markę skórzanych torebek (). Przynajmniej bym miała pewność co do jakości wykonania.
@sierpien22 Pewnie tak ale chciałabym mieć dosłownie minimum współprac żeby moje oceny były obiektywne -_-
@UrQueen21: No ale, żeby sobie "zasłużyć" na współpracę z agencjami to NAJPIERW musisz mieć sporo odsłon od zwykłych użytkowników. Potem, jak wejdziesz we współprace - i uczciwie to powiesz oglądającym, to MOŻE kiedyś dojdziesz do pozycji jak tuzy yt, którym firmy przesyłają z podziękowaniem ręki nowe produkty do oceny - bo już widzą, że za plecami masz miliony odsłon. Nawet jak się nie do końca przychylnie wypowiesz - to już o