Wpis z mikrobloga

@FoxX21: lidl i biedra mają słaby asortyment, bo to sklep na szybkie i tanie zakupy i nie traktuję ich jak duże markety. Natomiast w Kauflandzie zapomniałeś jeszcze dodać Fanex, Włocławek, Develey, Heinz i jeszcze kilka typu "Krzepki Radek" itp., i produkty bio, których producentów nawet nie znam, bo zazwyczaj kupuję tylko Kotlin. Masz tego w cholerę do wyboru, ale wg Ciebie to wszystko szambo, bo sklepowe. Przykro mi z tego powodu
@Kaczorra nie wszystko, ale np. jeżdżąc kiedyś do UA przywiozłem fajne keczupy produkcji nestle o różnych smakach, z dodatkami np. papryki, chili, czosnku, bazylii itp. U nas nigdy czegoś tak dobrego i fajnego nie widziałem. Najlepsze jakie są keczupy naszej produkcji to te marketowe w Biedronce i Kauflandzie w słoikach z dodatkami miodu/czosnku itp.
@FoxX21: ja co prawda nie kupowałem, ale znajoma Ukrainka jak wpada do PL to takie przywoziła. Musztardy to mają mocne xd i opakowanie zajebiste, bo wszystko się zużyje beż walenia plastikową butelką o rękę albo blat
@FoxX21

- Winary (ruskie szmaty)


Chłop co myśli, że nie kupując ketchupu danej marki wspomoże banderowców XD
Rozglądając się w sklepie za ketchupem, przypomniałem sobie o twoim wpisie i postanowiłem kupić ketchup marki Winiary i wrócić tutaj oznajmić ci, że to jakiej marki ketchup kupisz, nie wpłynie na wojnę, ponieważ nawet ameryka prowadzi deale z rosjanami po dziś dzień i jest to teatr dla gojów.
A co do ketchupu to naprawdę bardzo