Wpis z mikrobloga

Jako weteran VR krótka opinia :D
PSVR1 spędziłem bardzo dużo czasu i bardzo dużo gier ograłem
Valve Index - jeszcze więcej xD

Ale PSVR2 to opadła szczęka :D
Horizon to najładniejsza gra na VR i tyle. To wygląda równie dobrze co Horizon na płaskim telewizorze.
GT7 to jest fenomenalne na VR i jak macie kierownice.
Wibracja z Gogli są świetne.
Konfiguracja i te martwe strefy dużo lepiej to działa niż na indexach
Ogromny przeskok względem PSVR1
Cena w porównaniu do innych gogli jest bardzo dobra. Quest 2 kosztuje 2k ale graficznie to to wygląda wszystko tam jak sprzed 15 lat więć i tak trzeba dobrego kompa kupić do lepszego pogrania.
Ekran jest duuużo lepszy niż w Indexach...
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne Dobra robota sony
Dziś State of Play i Sony ma pokazać kolejne 5 Gier

Na minus.
Kontrolery lepsze w Indexach
Słuchawki dołączone do zestawu no są średnie i to bardzo :D Najlepiej sprawdzają się te w Indexach 2 głośniczki z których jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie.

#psvr2 #ps5
  • 9
@lyman11 Ja jestem również pod wrażeniem wygody z grania, spędziłem jakoś 3h i nie czułem dyskomfortu na głowie (a jakby nie patrzeć 500g to to waży).

Wydaje mi się że Questy 2 które były jedynymi VRami jakie testowałem w życiu bardziej mi ciążyły.

Z kontrolerami mam taki problem ze nie umiem ich na razie na ślepo złapać, więc jak puszczę je i musze znowu złapać to muszę użyć passthrough mode, ale pewnie
@Absynt: Tylko na kierownicy, Szczerze nie odróżnisz czy siedzisz w Aucie na prawdę czy na VR xD
Między ekranem telewizora a VR nie ma żadnej różnicy graficznie
Właśnie jeździłem Online codzienny wyścig w GR.2 i morda sie cieszy tak czuć prędkość :D
Ale nadal mam przyzwyczajenie klikanie strzałki w dół zeby zobaczyc do tyłu niz zamiast spojrzeć w lusterko xD
Horizon to najładniejsza gra na VR i tyle. To wygląda równie dobrze co Horizon na płaskim telewizorze.

@lyman11: Grałeś w Alyxa na Hp reverb g2 albo nawet na pico4? No, bo jeżeli Horizona oceniasz przez pryzmat słabego indexa to trochę słabe porównanie, skoro nie widziałeś Alyxa w takiej samej rozdzielczości/soczewkach.

Konfiguracja i te martwe strefy dużo lepiej to działa niż na indexach

-Serio? Stacje chociażby w indexie oferują lepsze śledzenie niż
@ReevoX:
1. Oceniam przez pryzmat tego co mam.
2. Gdzie ja o trackingu pisalem?
W indexach jest dużo lepszy xD
Pisalem o martwych strefach a ty o trackingu
3. Porównuje najpopularniejsze gogle PCVR ktore po dzis dzień kosztuja 4500zl
4. Jak to nie jest dobry deal xD
Aby komfortowo grać na pcvr mowie tu o 144hz to musisz 4-5k wydac na sama karte graficzną.
Ty w dzien premiery sprzętu narzekasz na