Wpis z mikrobloga

Mam teraz s21fe ale wkurza mnie, że aktualizacje są opóźnione o parę tygodni. Warto brać Pixel 7? Boję się, że bateria będzie trzymać jeszcze krócej. Dziewczyna może go wziąć w abonamencie na rok (który I tak chce brać) za 268 euro, za tyle sprzedam mojego s21fe. Więc wymiana za darmo. Nie wiem tylko czy warto. S21fe trzyma mi średnio, 4h sot. Max 5 przy 60Hz.
Warto?
#android #pixel #samsunggalaxy #samsung
  • 10
@sroka22: a co z tego, że są opóźnione? Btw, s20fe mojej różowej ma wszystko praktycznie tego samego miesiąca co wyjdą latki bezpieczeństwa. Może wymyślasz problem z dupy? Ja mam pixela 6 i faktycznie mam szybciej od niej aktualizacje, ale Pixel 7 jest na tyle niewielka zmianą, że postanowiłem zostać z moim 6 do czasu wyjścia 8.
@fi9o: wkurza mnie to, że mam soft ze znanymi lukami bezpieczeństwa.

@DPary trochę jest, bo s21fe już ładuje się powoli, a widzę, że pixel 7 jeszcze wolniej. Trochę boję się też tego jak działa czytnik palca.
Mam też galaxy watch 4. Z OnePlus Nord 2 czasami gubił połączenie i nie będę mógł z niego korzystać do robienia zdjęć.
@DPary: rozumiem. Dlatego jestem bardzo rozczarowany, bo kupiłem Samsunga myśląc, że będę dostawał update z max tygodniowym opóźnieniem. W pół roku najmniejsze to były dwa tygodnie.

Samsung jest level wyżej niż parę lat temu jeśli chodzi o update ale to dalej słabo w porównaniu z Apple. Rywalem Samsunga jest raczej Apple, nie Xiaomi.
@sroka22 sam stawiam na bezpieczeństwo. ale chyba tego aspektu nie rozumiesz kompletnie jeśli data wypuszczenia latki jest najistotniejsza. dodatkowo niekazde cve będzie się odnosić do każdego telefonu. kwestie bezpieczeństwa Samsung ma kilka razy lepiej rozwiązana od google poprzez KNOX.
@fi9o: wiem, że sama data to nie wszystko ale są tam latki do aosp, które jeden telefon dostaje wcześniej. Inny 3 tygodnie później.
Wiem, że szansa na to, że coś mi się stanie jest mała ale mnie to denerwuje. Do tego stopnia, że mi to przeszkadza.

Dzisiaj kupuje Pixela. Jak nie będę z niego zadowolony to kolejny telefon to będzie iPhone. Mam okazję praktycznie bez kosztów wymienić go na Pixela, więc