Wpis z mikrobloga

  • 0
@programista15cm: Pytanie jest ogólne. Głównie myślałem o rodzinie, znajomych i społeczeństwie. Wiadomo dla każdej z tych grup można dać inną odpowiedź, ale nie chciałem zbytnio precyzować o co mi chodzi, bardziej zobaczyć na co ludzie głosują ogólnie.
  • Odpowiedz
@Urajah: ale jakby z czego wynika to pytanie? Użytecznym dla samej użyteczności?
Pomoc czasem w potrzebie czy robic za darmowa sile robocza?

Przysluzyc sie spoleczenstwu w jakiejs wymiernej sprawie?

Jak juz ogarniesz swoje zycie, kariere i zapewnisz sobie srodki do zycia to pewnie ze warto, ale w przeciwnym wypadku to nie powien byc priorytet. Bo szybko zostaniesz osoba, ktorej trzeba pomagac - a takich jest najwiecej. Pomagaja, bo licza, ze im
  • Odpowiedz
  • 0
Jak juz ogarniesz swoje zycie, kariere i zapewnisz sobie srodki do zycia to pewnie ze warto, ale w przeciwnym wypadku to nie powien byc priorytet. Bo szybko zostaniesz osoba, ktorej trzeba pomagac - a takich jest najwiecej. Pomagaja, bo licza, ze im pomoga.


@programista15cm: Nie do końca rozumiem ten akapit, chodzi Ci o to by ogarnąć siebie zanim zaczniesz pomagać światu?
  • Odpowiedz
bogaci ludzie, jak juz sie nażrą to zaczynaja pomagac dla wlasnej rozrywki, poprawy humoru i tak dalej


@programista15cm: ale to oczywiste, skoro masz już wszystko, co mogłeś osiągnąć np zawodowo, to chcesz się spełnić w innej dziedzinie
  • Odpowiedz
@programista15cm: oczywiście że każda ilość gotówki da się wydać, ale to i tak do niczego nie prowadzi, bo dalej nie czujesz się spełniony.

Stara prawda mówi, że pieniądze szczęścia nie dają. I nie jest to bajka dla plebsu. Tylko plebs źle ją rozumie.
  • Odpowiedz