Wpis z mikrobloga

@robert5502: mogłeś śledzić milion innych kont
historia, nauka - wszystko to stało przed tobą otworem
mogłeś zacytować wpis jakiegoś np. Grzeska który pisze że najważniejszy był lot na księżyc

a ty wybrałeś poświęcanie swojego czasu na śledzenie jakiegoś Jacka który pisze o urojeniach religijnych

ciekawe co tobą kieruje? dałeś tag #psychologia więc pewnie też jesteś ciekawy
rozpad ZSSR, odzyskanie niepodległości Polski, dwie wojny, loty na Księżyc, teleskop Hubble'a, czy katastrofa smoleńska


@robert5502: Przecież to też haluny. Ja #!$%@?, jaki naiwniak.
a ty wybrałeś poświęcanie swojego czasu na śledzenie jakiegoś Jacka który pisze o urojeniach religijnych


@heniek_8: Nie śledzę tego gościa. Tweet zobaczyłem przypadkowo. Za to śledzę Jedraszewskiego, episkopat i innych łajdaków. Interesuje się tym co robi Krk z pobudek patriotycznych i troski o Państwo. Nie chce żyć między katolickimi fundamelistami. Natomiast pokazywanie i beka z katolickich szuryzmow to świetny sposób na walkę z nimi
ty tak samo mogłes odpowiedziec na setki innych madrzejszych wpisow, ale odpowiedziales na wpis opa. Co z tego wynika?


@OddajButa123: tak się składa że nie było mądrzejszych wpisów (do czasu aż twój się pojawił)
a co wynika? - że op śledzi i ma obsesję na punkcie cudzych urojeń
a ja mam obsesję na punkcie cudzych obsesji
że op śledzi i ma obsesję na punkcie cudzych urojeń


@heniek_8: Nie będą interesowały mnie cudze urojenia jak będą sprawa prywatną osoby oczadzonej religijnie. A jak wiemy katolicyzm nie jest sprawą prywatną. Stworzyli sobie państwo w państwie, narzucają piardy wiary całemu społeczeństwu, żądają pieniędzy, wpływów, nietykalności swoich funkcjonariuszy, ziemi... Tobie podobnym to nie przeszkadz. Mi przeszkadza.