Wpis z mikrobloga

Gra z fajnym pomysłem, ciekawym światem, nienajgorszą grafiką i dobrą optymalizacją, ale wykonanie to jest #!$%@? dramat. Pierwsze 2-3h byłem zauroczony, bo gra prezentuje się jako taki mix Bioshocka i Fallouta w alternatywnej rzeczywistości, gdy w 1955 roku ZSRR jest potęgą. Jest fajny klimat, budowanie narracji, wszystko wydaje się iść w fajnym kierunku, Jednak mijają te 3h i czar pryska, przychodzi irytacja i rozczarowanie, bo gra zapowiadała się na bardzo dobrą produkcję, a jest co najwyżej średnio. Grając w Atomic Heart na każdym kroku masz wrażenie, że twórcy stwierdzili, że oszczędzą na testowaniu tej gry względem odbioru przez przeciętnego gracza i wypuszczą produkt, który jest pod wieloma względami wręcz prymitywny. Zaczynając od męczącej wytrzymałości przeciwników, których w pewnym momencie zarzynamy wręcz całe hordy, poprzez nieprzemyślany ekwipunek, crafting i skille, idąc przez totalnie niepotrzebne udawanie gry, jako produkcji z pseuo open worldem, a kończąc po prostu na tym, że wszystko co widzisz na ekranie mogło zostać zrobione lepiej, ciekawiej, a przede wszystkim dokładniej. Nie jest to gra zła, za 4zł w Gamepassie można od biedy sprawdzić, ale jakbym miał za tę produkcję zapłacić pełną wartość, czyli powiedzmy 200-250zł to bym sobie chyba palnął w ten głupi łeb. Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie, a dla mnie jest to produkcja w polotach 6/10 i to naprawdę tylko przez ten fajny początek, bo na dłuższą metę gra po prostu jest ultra męcząca i masz jedynie ochotę ją jak najszybciej skończyć...
#atomicheart #grypc #grykomputerowe #gry
TechnoYoda - Gra z fajnym pomysłem, ciekawym światem, nienajgorszą grafiką i dobrą op...

źródło: Atomic-heart-headline-robot

Pobierz
  • 5
@Tak_masz_racje: Szczerze, to nie wiem, co powoduje ten błąd. Jakoś po prologu miałem go średnio co 15-30 minut i nie pomogły reinstalacje sterowników NVidii przez DDU, czy zmiany TdrDelay w rejestrze, a jak wczoraj wyszedłem na otwarty świat, to grałem prawie 3h bez crasha jakiegokolwiek.
francis0440 - @Takmaszracje: Szczerze, to nie wiem, co powoduje ten błąd. Jakoś po pr...

źródło: ehh2-horz

Pobierz