Wpis z mikrobloga

@xiv7: Nie wiem czy same DNSy wystarczą - mam pihole jak przeglądam www przez komputer i bez ublocka i tak się nie obyło. Aplikacja Adguard tworzy VPNa, po którym filtruje aplikacje (można sobie wykluczyć każda aplikacje na telefonie z osobna). Piszą, że można im zaufać ;) Korzystam od nie wiem ilu, 3-5 lat ?, najpierw, że tak powiem wersje anofiszial, teraz już wykupione jakieś tam subskrypcje. Od zawsze zero problemów, no
@stabil88: ja coś tam ogarniałem z tym adguardem, aplikacja mi się nie chciała ściągnąć, w końcu wpisałem dnsy adguarda (w ustawieniach androida na całym system albo w ustawieniach chrome tylko na przeglądarke) i działa to za darmo zaskakująco dobrze :d jaki jest sens płacenia za to bo nie patrzyłem? tylko tej moskwy się trochę cykam ale nie znalazłem jakichś lepszych dnsów blokujących reklamy
@xiv7 odpalasz aplikacje np. Blix i nie masz reklam, w sumie nie wiem które aplikacje są z reklamami. Jak sam DNS potrafi to zrobić to faktycznie przepłaciłem;p choć kupowałem stosunkowo tanio plus mam kontrolę na tym w której aplikacji mają działać blokady :) telegram też jest chyba ruski a Ukraińcy korzystają z niego ;)