Wpis z mikrobloga

toż to normalna olkoholowa akcja. #!$%@? tak regularnie jak tylko mam okazję upodlić się w doborowym towarzystwie. Najszczał chłopu na wycieraczkę i pokręcił sobie z niego beke na domofonie. Moja zawsze prawi te same morały, że jestem durniem i nigdy nie dorosnę. Matki nie bił ani nie planował wkładać gumowych wacków w dupe narkomanom ;D Nie udało się uciec, no nic - następnym razem będzie szybszy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kononowicz #patostreamy
  • 15
@gagarin_kosmonauta: Lepiej w sumie na wrogach glupoty robic pijackie niz na przypadkowych, lub na policjantach. Pamietam za mlodu trzepanie kieszeni i spisywanie profilaktyczne, to sie srednio skonczylo. Nie chcialem swoich milionow monet zebrac z maski psowozu, a jak mnie przekonali, to je wzialem, rzucalem na ulice i mowilem zbierajcie biedaki z budżetówki. 500 zl w plecy chyba dostalem, ale nie zaluje, bo sa wspomnienia. Jakbym to zrobil w Bialymstoku, to pewnie
@Bart-Max: No właśnie. To pokazuję, że jedynym dymem jaki w życiu zrobiłeś, to dzwonienie domofonem i uciekanie. A alkohol to pierwszy raz w ustach miałeś jak ci stary polał kielicha na 18. Ja mam z tej akcji bekę, a wy dorabiacie do tego jakąś ideologie.
@gagarin_kosmonauta: no tak ludzie w bloku napewno szczania na wycieraczke nie uznaja za patologie. Rafalka maja gdzies bo im nie szkodzi maja swoje rodziny prace czas wolny i maja go gdzies i pewnego dnia przychodzi debil co szczy na klatce i mowi ze to rafal jest glupi i jedynie tym pokazuje ludziom ze jest patologicznym pajacem i sobie co najwyzej wyrobia dobre zdanie o kosno a zle o jego psycho fanie.