Wpis z mikrobloga

@look997: @SebastianDosiadlgo: rzadko już zaglądam na wykop od nowej wersji, bo podupadł. Pełno onucowych/pisowskich trolli oraz patostreamów... przekonuję się do Hejto.

Niemniej na szybko Ci takie coś skleciłem:
https://pastebin.com/HwtBp0vt

Skrypt odpala się po 3 sekundach od załadowania strony, bo mimo załadowania strony, to nadal doczytuje osobno wpisy i wszelakie metody typu skryptowy // @run-at document-end albo DOMContentLoaded mają z tym problem. Zmienna liczba przycisków "pokaż komentarze" też utrudnia sprawę, bo
@Atexor: Czasem działa, czasem nie.
Niektórzy observera używają do tego, ale nie ma fajnego modułu do tego, który można by użyć.

Do Hejto też by trzeba skrypty i style porobić.
Ale nie chce mi się na razie nawet o tym myśleć, bo by pewnie litania wyszła.
@look997: jak będę miał chwilkę to zobaczę to jeszcze. Observera nie używałem wcześniej, ale widzę że działałby chyba na podobnej zasadzie - wykrywa asynchroniczne zmiany na stronie.

A tu problem jest taki, że próbowałem uniezależnić liczbę prób do wykrycia wczytanych komentarzy, bo wczytuje je z różną prędkością (czyt. zastopuj jeśli wykryto więcej niż 2). Po naciśnięciu przycisku pokazuje "ładowanie", ale pod maską już ma tych komentarzy masę po czym scrolluje.

Jak
@SebastianDosiadlgo: ja tam wolę od lat od Chroma. Teraz każda jedna przeglądarka jest oparta na chromium. A to złe. One to rule them all? Wyobraź sobie, że na całym świecie tylko Fiat produkuje auta, albo że jest tylko jeden rodzaj owoców.

@look997: nie za bardzo rozumiem teraz sensu używania ESR, skoro (poza jednym z wyłączeniem działania addonów) nowsze wersje nie mają raczej błędów utrudniających/uniemożliwiających korzystanie z neta. Pamiętam jeszcze czasy
nie za bardzo rozumiem teraz sensu używania ESR


@Atexor: Mam swoje dodatki oparte na WebExtensions Experimental APIs:
https://firefox-source-docs.mozilla.org/toolkit/components/extensions/webextensions/basics.html#adding-experimental-apis-in-privileged-extensions

Na zwykłym WebExtensions nie da się tego zrobić, bo jest zbyt ograniczone.

I nie chce mi się aktualizować co kilka tygodni tych moich dodatków.

Scrollend fajna funkcja, choć tutaj średnio przydatna


@Atexor: Szkoda że wykop nie używa do tego CSSowych animacji, to by było łatwiej wyłączyć.