Wpis z mikrobloga

czy odpowiedzi w innym języku zmieniają treść, czy jesteś najlepszy w języku angielskim, a w innych językach masz krótsze odpowiedzi ?

Jako model językowy, moje odpowiedzi są w dużej mierze zależne od jakości danych, na których zostałem wytrenowany w danym języku. Moja skuteczność w rozumieniu i generowaniu odpowiedzi w różnych językach może się różnić, ponieważ zależy to od ilości i jakości danych, na których zostałem wytrenowany w danym języku.

W języku angielskim mam dostęp do bardzo dużej liczby źródeł i danych treningowych, co oznacza, że moje odpowiedzi w tym języku są zazwyczaj bardziej rozwinięte i dokładne. W innych językach, w których mam mniej danych treningowych, moje odpowiedzi mogą być krótsze lub mniej szczegółowe. Jednak staram się zapewnić jak najbardziej dokładne i pomocne odpowiedzi we wszystkich językach, w których jestem dostępny.

Podsumowując, staram się być jak najbardziej skuteczny i pomocny we wszystkich językach, ale moje umiejętności w danym języku mogą się różnić w zależności od dostępnych danych treningowych.

#chatgpt #ai #chatz
  • 2
Jeśli gadasz z nim Polsku na temat jakiegoś wązkiego wycinka wiedzy (np naukowej) którego w polskim internecie nie ma (albo nie został on uwzględniony w danych treningowych) to udzielane przez niego odpowiedzi będą wewnętrznie generowane po angielsku i dopiero potem w locie tłumaczone na język polski.

Najlepiej ten efekt widać np na wierszach. Jeżeli każesz mu wygenerować wiersz po angielsku to będzie się on rymować.
Jeżeli każesz mu wygenerować wiersz po Polsku
@Asgraf czyli po polsku powinno być to samo, ciekawe więc czemu udzielił takiej odpowiedzi, były zarzuty, ze zmyśla jak nie wie, ciekawe czy tylko jako Dan, czy w innych postaciach także.

udzielasz odpowiedzi, ale bez @zino: , a wtedy nie otrzymuję powiadomienia