Wpis z mikrobloga

Warto kupić PS5? Dużo jest gier na pełną wyłączność? Czy tytuły ekskluzywne z PS4 będą działać na piątce? Była ich jakaś spora ilość?
Interesują mnie tylko pełne tytuły ekskluzywne, które nie wyjdą na PC, jeżeli gra ma wyjść na PC z opóźnieniem to wolę ograć na PC. Takie pytania mam. Z góry dzięki za odpowiedź.

#playstation #ps4 #ps5
  • 5
@LP2137 Ja myślę że polityka Sony poszła w taką stronę że wszystko prędzej czy później będzie dostawać wersję PC, z tym że w ile lat to tylko Sony wie.

Returnal potrzebował prawie 2 lat, a zakładam że takie system sellery jak GOW Ragnarok mogą trzymać dłużej, bo to bardziej może zachęcić potencjalnego klienta do kupna konsoli.

Czy warto kupić to bardzo trudne pytanie, zależy czego od konsoli oczekujesz, w kontekście gier ekskluzywnych
@LP2137: Nie ma sensu obecnie kupować żadnej konsoli pod gry na wyłączność. Gry z Switcha nawet lepiej chodzą na emulatorach.

Kupuj konsolę pod wygodę grania i PS5 wygrało u mnie tym, że PS4 dalej można było sprzedać, a grać w te same gry plus od razu Returnale czy gierki, które nie wyjdą na starą generację też już będą mogły zostać odpalone.