Wpis z mikrobloga

@Denatur0v: nie, ale trzeba umieć łapać kontekst i wiedzieć, że teraz niezbyt dobry czas na takie mamy aby nikt nie pomyślał o nas jak o idiocie albo ruskim trollu,

no jak np. opowiedzieć jakiś kawał na pogrzebie i dziwić się, że uczestnicy już się nie śmieją choć wcześniej to robili a na dodatek patrzą na nas jak na debila

choć kawał naprawdę dobry i śmieszny
@KanonJerzy: Kto powiedział, że musze mu podawać łapę?
Ukraińcy trzymają front z dala od naszej granicy, a Ci co do nas przybyli nie myślą tylko o tym żeby ciągnąć socjal. Podejmują się pracy której by się nie podjęli Polacy za takie kwoty. Dzięki czemu mam taniego barbera który tnie mnie w cenie zwykłego fryzjera a robi zajebistą robotę, mam ukraińską sprzątaczkę która mi potrafi ogarnąć całe mieszkanie wraz z myciem okien,
@Denatur0v: czy ja wyglądam na oburzonego? Zniecierpliwiony, mozę trochę poirytowany, na pewno znudzony tymi "memami", ale oburzony? Serio, te memy były modne parę lat temu. Mem roku 2019 na Kwejk, a rok wcześniej na jebzdzidy! Super memesek #!$%@?! XD
@andbatros: aha, czyli z powodu twojego olbrzymiego strachu przed wojną, dobrze, że to się dzieje u nich. Oraz to, że pani ci taniej wypucuje kwadrat niż na przykład Polka to dlatego tak jesteście za nimi. Pięknie to o was świadczy. Tak fajnie bezinteresownie