Wpis z mikrobloga

@luxkms78: nie no, nie jest tak zle ze mna, ale sam przyznasz, ze teraz jeszcze bardziej sie pograzasz, bo wyzywasz mnie od komuchow, ze niby ja ci zabraniam wydawac twoje pieniadze. Wydaj je jak chcesz, tylko nie jecz na wykopie, ze drogo, bo sobie ziemniaki oskrobane i pokrojone po 20 zl kupiles.
@luxkms78 Mnie to nie dziwi, bo odkąd pamiętam coraz różniejsze przetworzone produkty sklepy dodają do asortymentu. Tylko wcześniej głównym atutem takiego gotowca poza szybszym przygotowaniem była cena, teraz jak widać została tylko pierwsza z zalet xD
@luxkms78 Mnie to nie dziwi, bo odkąd pamiętam coraz różniejsze przetworzone produkty sklepy dodają do asortymentu.


@Jerry664: To były takie czasy że pamiętam że zmielone ziemniaki gotowe do dodania wrzątku są już niewiadomo jak bardzo przetworzone... Po komunie w Polsce się takich rzeczy nie widziało.
@Bloodaxis1: chleb rozumiem sam pieczesz? I dresy sam sobie zszyjesz? No chyba nie jesteś ułomny, żeby chwila moment nie zszyć głupich dwóch kawałków szmaty? Makaron tylko domowy, tylko ułomny sobie sam nie zrobi, rach ciach. Niektórzy tu nie mieszkają z mamą, która podaje jedzonko pod nos pięć razy dziennie i czasami po robocie mają ochotę zjeść gotowe fryki, a nie bawić się w makłowicza. Ziemniaki będą po 5 zł za kg