Wpis z mikrobloga

jakas knysza na dworcu, to jest juz tradycja ale nie wiem czy jeszcze sa, zaraz obok dworca byla gruzinska piekarnia tez rozne dobre rzeczy mieli. Zawsze mozesz zadzwonic na komisariat dworcowy i poprosic o przyniesienie zaracia do pociagu #pdk? Jak nie to poszukaj, jechal polityk i tak zamawial sobie maka, on polityk a policja ma mu byc lokajem.
@Iudex: Nic lepszego niż to co podaje @pekak nie złapiesz. Na Swobodnej jest jeszcze jakaś fancy piekarnia otwarta teraz także może jeszcze tam coś ewentualnie.

Ewentualnie do EPI po rogaliki i tzatziki. Przed 12 ta okolica niestety nie ma nic super ciekawego do zaoferowania.
@Rad-X: We Wroclavii strefa gastro jest w #!$%@? na górze, a też nic dobrego tam nie ma, więc nie widzę sensu tam się pchać.

jakas knysza na dworcu, to jest juz tradycja


@marsjanin2012: Dude, szukam czegoś wartego zjedzenia a Ty mi knyszę z dworca polecasz xD

Przed 12 ta okolica niestety nie ma nic super ciekawego do zaoferowania.


@Darth_Gohan: No tak też kojarzyłem, ale miałem nadzieję, że o czymś
jedyne opcje jakie ci zostają to starbucks albo costa na dworcu albo etno cafe


@pekak: Czyli nigdzie, bo pytałem gdzie warto, a nie gdzie można xD
@Iudex: No w teorii do talerzyków można iść na śniadanie, ale mówię to jak masz bagaże cięższe jednak jest kawałek.

Co do tego czy nie ma nic sensownego we Wroclawii. Nie wiem czego wymagasz od centrum handlowego. Na tą chwilę i tak jest tam całkiem szeroki wybór żeby zjeść coś na szybko. Na dole jest jeszcze Max Premium Burgers, a to chyba w sumie jednak ciut lepsze od Mc Donalda jest.
Gdzie warto zjeść śniadanie lub posiłek przed 12.00 w koło Dworca?

1. Nie we Wroclavii, bo mi szkoda czasu na łażenie po niej z tobołami


@Iudex: Jak bardzo wkoło? Tak z 600 metrów od dworca masz bardzo fajną knajpę Folgujemy z dobrymi śniadaniami
@Iudex: we Wroclawii i jej bezpośredniej przyległościach jest #!$%@?. Najbliżej coś sensownego to będą polecane już Talerzyki (które są sztosem) oraz Dinette na Placu Teatralnym.
@Iudex: kurde, a jak daleko mozesz odejsc? Folgujemy jest niedaleko,. Napisales taboly, to moze byc ciezko bez zostawienia w skrytce. Innych opcji nie widac, jezeli chcesz smacznie i pożywnie. Sniadania maja fajne. I sa blizej niz talerzyki czy dinette xD