Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: ewentualnie, jeszcze natnij to nożem głębiej, dorób jakąś opowieść o wyjątkowo dużym [tu wstaw pasujące określenie tego, na co tam polowałeś] cię zaatakował, gonił przez pół lasu i jak już ze śmiercią dyszącą ci w kark, w ostatniej chwili jednym strzałem, panie, prosto między oczy... i opowiadaj przy każdej możliwej okazji, nacięcie pokazując na dowód prawdziwości :D
@DrFaithless: Jeśli to wgniotła, a nie wyrwany materiał spróbuj przyłożyć zwilżoną szmatkę z naturalnego włókna, poczekaj chwilę aż drewno wchłonie wilgoć a następnie użyj rozgrzanego dobrze żelazka przez szmatkę. Wgniotła powinna częściowo się wyprostować
@DrFaithless jezeli chcesz sprawdzić czy olej Cię zadowoli to przetrzyj to miejsce mokrą szmatką. Efekt będzie taki sam, tylko na chwilę. Olej lniany ale gotowany, przeznaczony do drewna. I tutaj kończy się moja pomoc, bo nie mam pojęcia czym pokrywa takie rękojeści. Generalnie olej lniany nie daje zbyt wielkiej ochrony przed wilgocią, zabrudzeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi. żeby się jej pozbyć niestety musiałbyś szlifować, a wtedy już uszkodzisz ten wzór i zdejmiesz finisz
@Recydywa Zamówiłem ten produkt „Olej Do Konserwacji Kolby Scherell's Schaftol Dark 50 Ml”, czytałem ze działa bardzo fajnie, przetrę całe łoże i zobaczę co wyjdzie, ale podobno w przypadku tego preparatu nie ma przypału, przynajmniej wyrówna kolor tej rysy z resztą:p
@DrFaithless Dokładnie. Olejowania drewna praktycznie nie da się spieprzyć, możesz go dokładać ile chcesz i jak często chcesz i ogólnie to najprostszy finisz. Myślałem że taką broń finiszuje się czymś bardziej wytrzymałym, ale z drugiej strony to nie kałach w okopach tylko broń myśliwska ( ͡º ͜ʖ͡º)