Wpis z mikrobloga

lapia tych co uciekaja bez placenia za parking przy ferio gaj? Na sleznej nie widzialem ich dekady, na mniejszych drogach gdzie sieja ludzie duze zagrozenie tez nie a tu, zdziwienie w sumie
@Domciu wczoraj było polowanko przy cmentarzu na grabiszynskiej. Raczej rutynowe dmuchanko, z cyklu na kogo wypadnie. A i warto mieć sprawne oświetlenie bo tutaj widziałem też polowanie na grabiszynskiej ale zaraz naprzeciw centrum zajezdnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pasta_alla_carbonara: Idiotów nie brakuje i wszędzie się znajdą, ale lokalizacja na pierwszy rzut oka komiczna, bo Świeradowska to teraz jeden wielki próg zwalniający i przejście dla pieszych, więc nie poszalejesz za bardzo, a stali tam z suszarą ;)
@Domciu: Z jednej strony spoko bo tak jak pisze @pasta_alla_carbonara tam generalnie za dużo ludzi jeździ jak bałwany.

Z drugiej no jestem zdania, że trochę za często latają teraz w jednej okolicy.

@Wychwalany Najwięcej by i tak dało jakby ustawili normalnie cykle świetlne plus w paru miejscach zamontowali kamery łapiące za przejazd na czerwonym. To co się dzieje na skrzyżowaniu AK/Bardzka to jest dramat.
@Domciu: niby nie poszalejesz, ale jednak ludzie cisną ;) szczerze, to dobrze, ze tam jest prog bo widocznosc pieszych tam jest dramatycznie słaba, niech stoją i suszą, wpadną pare dni pod rząd i będzie spokoj na miesiąc, niestety nic innego na kierowców nie dziala.
@Wychwalany: Ja ich od dobrych X lat nie widziałem szukających nowych miejscówek w tym mieście, a tutaj się okazuje, że im od jakiegoś czasu coś poszalało i zaczęli stawać poza Pietrzykiem czy przy Orzechowej żeby zawracających łapać.

Po prostu nie mogę wyjść z szoku, że nagle wpadli na to, że można zmienić miejscówki.