Wpis z mikrobloga

Pamiętacie naszego słynnego psychologa, który na wykopie swego czasu miał status niemalże wyroczni?

Tak, tak, chodzi mi oczywiście o Jordana Petersona.

Jakiś czasu uznał, że Rosja broni "konserwatywnych wartości", a dzisiaj wyskoczył z tekstem, że to "zachód eskaluje konflikt".

https://twitter.com/jordanbpeterson/status/1627909267213647872

Maski opadły.

#ukraina
Pobierz waro - Pamiętacie naszego słynnego psychologa, który na wykopie swego czasu miał stat...
źródło: image
  • 51
Nie chodzi nawet o to, że "maski opadły". Każdy gwiazdor prawicy po pewnym czasie okazuje się kompletnym szurem. Korwin, Kukiz, Max Kolonko, Cejrowski, Braun, Michalkiewicz, dalej nie chce mi się wymieniać xDD

@Lolenson1888: Peterson niestety zaczął walić onucą, i działa z DW Shapiro, ale stawianie go na równi z tym szpalerem polskich klaunów jest śmieszne. Gdybym miał dwucyfrowe IQ napisałbym non-argument typu: dobrze, że idole lewicy to sami święci, typu Gaweł,
@waro: wydaje mi się, ze po prostu zapomniał wypowiadać się w sferze tematów na których się zna i w których nie może zostać łatwo zmanipulowany. Jesteś profesorem w jednej dziedzinie, w innych jesteś zwykłym człowiekiem.
No cóż, po prostu pomijam go w tych kwestiach bo gada bzdury. Co do psychologii dalej wydaje mi się, ze ma prawo być uznanym jako autorytet.
@waro: a nie eskaluje?
Przepraszam ale gdyby dajmy na to Nigeria zaatakowała Benin to czy USA z całym NATO zrzucały by się na pomoc dla Beninu?
Tak naprawdę obecnie mamy wojne Rosja NATO mimo że Ukraina w NATO nie jest członkiem.
Tak, wiem. Rosja jest zła i może pójśc dalej, tym bardziej do nas ale prawda jest taka że może żołnierze NATO nie walcza na froncie ale większość technologii NATO tak.
Niesamowite, jak on sie odkleił. Pamietam jak pierwszy raz uslyszalem go u Joe Rogana, tj. Pewnie 2016 rok. Bylem pod ogromnym wrażeniem i szczerze to lpewnie dalej sie zgadzam z większością rzeczy które WTEDY mówił.
Dwa lata pozniej zobaczyłem jak opowiada, że jakieś historyczne grafiki przedstawiają jego zdaniem nici DNA...
Odklejka porównywalna z naszym Maxem Kolonko.
https://youtu.be/_uhup8irbrM
@waro: macron kiedys sie wygadal, ze wojna bedzie trwala dlugo bo malo komu zalezy na jej zakonczeniu ...
jak jest teraz ? komu zalezy na zakonczeniu ? - w sumie nam chyba najbardziej ;]
@4pietrowydrapaczchmur: ej panie freethinker, wiesz czemu NATO by tak nie zareagowało na wojnę Beninu z Nigerią? Bo to nijak się ma do interesów NATO. Wojna na Ukrainie to nie jest sprawa tylko Ukrainy. Sam zresztą zauważyłeś, że Rosja może pójść dalej. Więc mądrzy ludzie w NATO reagują na problem już teraz, żeby nie musieć reagować gdy będzie za późno. Reagują, bo członkowie NATO znajdują się w niebezpieczeństwie i zobowiązania sojusznicze tego
@waro: On popełnia ten sam błąd co duża większość "celebrytów". Jego gadki na temat psychologii są spoko bo na tym się zna. Tylko, że teraz wypowiada się i o zmianach klimatycznych i o wojnie i o dietach. Powinien posłuchać się swoich własnych porad i nie wypowiadać się na tematy na które nie ma ekspertyzy.