Wpis z mikrobloga

#usa #ukraina #bekazpisu #biden #bidenwpolsce ważny cel tej podróży, podniosłe słowa, podkreślenie roli Polski i siły sojuszu z USA. Mimo wszystko boli mnie, że nas reprezentują ludzie, którzy do kwestii demokracji mają dosyć luźne podejście, swoich obywateli oszukują w każdej możliwej kwestii a budżet państwa traktują jako środki do realizacji własnych interesów. Jakoś to wszystko tam nie za bardzo mi współgra. Eh.
  • 10
@szychun: wcześniej mieliśmy ludzi, którzy reprezentowali interesy Berlina, nie mieli własnego zdania, żadnego programu i robili wszystko co im kazała ciocia Angela. Mi to nawet nie przeszkadzało że bedziemy niemcami bo liczyłem na niemieckie zarobki i życie ale niestety ciocia miała dla nas inne plany, mielismy być ich kolonią, tanią siłą roboczą i zrywać im szparagi.
Mimo wszystko boli mnie, że nas reprezentują ludzie, którzy do kwestii demokracji mają dosyć luźne podejście, swoich obywateli oszukują w każdej możliwej kwestii a budżet państwa traktują jako środki do realizacji własnych interesów.


@szychun: czy chcesz czy nie tak wygląda polityka w naszym regionie i jedyne co to zmieni to czas.

A za Tuska... #pdk Teraz rządzi PiS, nie PO.


@WcurwionyKotek: nie. To jest ważne, bo PO jest JEDYNA alternatywą.
PO rządziło?


@lesnywladek: tak, dawne czasy 2007-2014, mogło was nie być na świecie jeszcze. Ale faktycznie, słusznie zwracasz uwagę na różnicę. PO próbowało rządzić, czasami im się udawało, czasami nie, no szału nie było. Ale pis nie rządzi, oni jedynie reagują. Od 2015 nie widziałem żadnych nawet prób rządzenia, to są jedynie reakcje na to co się dzieje tu i teraz, tam nie ma żadnego planu, żadnej perspektywy. Najczęściej reakcją jest