Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga: giszowiec? Mnie na szczęście ominęło kompletnie bo do katowic jeździłem tylko do galerii, a korona wszystko pozamykała. Teraz już człowiek się kompletnie od tego odzwyczaił.
No, a jak się jedzie po południu do lekarza czy coś to ruch jest w przeciwną stronę.
@Mefisto995: Też oddaję głos na Tychy. Bardzo zadbane, zielone miasto z dużymi, otwartymi przestrzeniami. Blisko lasu, przyrody, z bardzo ładnym jeziorkiem i zagospodarowaną przestrzenią wokół. Praca też się znajdzie bez problemu.
Trzeba jednak pamiętać, że jest to miasto sypialnia, więc gorzej z rozrywkami - tutaj pod tym względem praktycznie nic się nie dzieje, ale wystarczy dojechać 30min autobusem do Katowic, gdzie dzieje się już wszystko :D Ale niektórym nadal to przeszkadza.
Kiedy ja szukałem mieszkania to najbardzie podobaly mi sie chorzow batory i osiedle witosa. Sa to miejsca spokojne a polozone pomiedzy A4 i DTŚ. Dojazd z tych miejsc w dowolne miejsce katowic jest szybsze niz przebijanie sie miedzy dzielnicami w katowicach. W druga strone tez super - zabrze gliwice itp. Tak wiec polecam