Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: To Maciej Podstawka, jeden z największych szkodników w polskim internecie bo po Atorze chyba najwięcej takich szurów zbiera i "produkuje". Nie wiem jak na YT, ale na FB co najmniej połowa komentarzy to trolle z moskiewskiej fabryki. Wystarczy wejść w ich profile i w wielu początek aktywności to np. 14 luty 2022, 27 luty 2022, wrzucone jedno czy dwa zdjęcia, oczywiście Polska flaga żeby nałapać trochę troglodytów i jadą z
@kfiatek_na_parapecie: Sporo to pewnie puste subskrypcje, wyświetlenia filmów mają po 30-50 tysięcy i na tyle bym szacował takich idiotów w tym kraju. W tamtym roku się całkowicie zdekonspirowali gdy na kanale BNB na FB wrzucili godzinny dokument z typowo antyukraińską, antyamerykańską i prorosyjską propagandą, gdzie narrator miał wyraźnie wschodni akcent. Zaciągał dosłownie tak samo jak sprzedawcy na bazarach w latach 90-tych, od których kupowałem dyskietki na Pegasusa.
@Tetsuya: Czekam aż połączy siły z Atorem. Najlepiej jeszcze z Jackowskim, to było by 3 szurskich muszkieterów. Komentarze pod filmem to dramat. Janusze i Grażyny z otwartymi oczami i wyłączonym telewizorem, fatalną polszczyzną i ortografią na poziomie podstawówki, którą skończyli, wypowiadają się o geopolityce i wychwalają putina. Dramat
@Tetsuya: Ator przy Podstawce to mało szkodliwy jest i jest rzetelnym źródłem. Na BNB to dopiero jest szuria oraz rusko chińska propaganda i jak według mnie Ator po prostu jest pożytecznym idiotą kremla, to przy Podstawce nie zdziwiłbym się jakby faktycznie przychodziły przelewy w rublach i yuanach.