Wpis z mikrobloga

@sildenafil: sprowadzasz wszystko do tego, ze chłopy co tam chodzą to według Ciebie simpy, ludzie bez godności i w ogóle przegrywy. A w praktyce oni maja #!$%@?, ze zapłacą 40 złoty więcej w ciągu 3 miesiący. Może maja tam najblizej, nie każdy zwraca na takie rzeczy uwagę. Ja bym miał #!$%@? jakby moja silka do której mam 3 minuty zmniejszyła cenę o 10 złoty w ciągu miesiąca dla kobiet, bo po
@sildenafil
Załóżmy, ze mam tą siłownie pod chatą, a najbliższa inna jest pół godziny drogi stad i do tego dwie dychy droższa.
To daje się ruchać, jestem spermiarzem i nie powinienem chodzić do tej, żeby „dać popalić” właścicielom? A przez to płacić więcej i dojeżdżać dalej?
@nobrain: Może wszystko za darmo dla kobiet, miejsca na uniwerkach, transport, siłownie, kosmetyki. Niech tylko faceci płacą i to dwa razy drożej? Fajne masz podejście. Mnie to osobiście #!$%@?, zagłosowałbym portfelem i próbowałbym przekonać znajomych żeby poszli za moim śladem. Nie podobają mi się takie praktyki i tyle. Czuje się jak gorszy sort klienta. Może ty udajesz, że pada jak ktoś ci pluje na łeb ale nie każdy tak ma. W
zaraz jakis cwaniaczek sie zaczyna rozpychac


@HIMARS: nic bardziej nie #!$%@? od tego, jak taki zjeb podchodzi do tego "stoiska??" ze sztangielkami i zamiast zrobić łaskawie parę kroków i znaleźć sobie miejsce do ćwiczeń, to taki retard ćwiczy w tym miejscu i nic nie idzie przez dzbana z tej półki wziąć
@FajnyTypek: oj tam przecież wiadomo, że kobiety są słabsze więc dziergają mniej ciężarów i biegną mniej kilometrów na bieżni czy na rowerku więc mniej zużywają sprzęt- to podkreślenie słabości fizycznej kobiet i według mnie to jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uriel_ck: Ja w PL głównie w Gdańsku chodziłem. Fakt, w mniejszych miejscowościach jakoś tak przyjemniej jest.
@pieczony_szczur_z_ogniska Ja niestety w domu nie moge się zmotywować, potrzebuje mieć coś takiego że ide w jakieś miejsce, ćwicze, wracam a w domu jem i odpoczywam. No i w domu nie zrobisz wszystkiego tego co możesz zrobić na siłce.
@trgf No, tam gdzie aktualnie chodzę w dzień jest ktoś na przycisk ale że siłka całodobowa
@klokupk: @duzeelobenc wiem ze nie każdego stać, żeby nie godzić się na dyskryminację i bojkotować biznesy które nienawidzą mężczyzn. Ale wspierając je swoimi pieniędzmi pomagacie w budowaniu dyskryminacji mężczyzn. Czyli siebie. I to uważam właśnie za brak godności
@sildenafil: @ToJestNiepojete Sam chodzę na siłke gdzie jest strefa dla kobiet. Nie mam poczucia godności? Płacę mniej niż pewnie 90% ludzi bo mam starą gwarancję ceny. A na samej siłce jest sprzęt z górnej półki, porównując do innych siłowni. Ale według Ciebie nie mam poczucia godności i honoru bo nie mogę wejść do pomieszczenia 30m2 xD
gdyby tylko mężczyzni wykazali się miminalną godnością osobistą i przestali chodzić na taką siłownię. Wyobraźcie sobie miny właścicieli, którzy zostaliby z samymi kobietami płacącymi zniżkowy karnet.


@sildenafil:
No właśnie dzięki takim wpisom jak mężczyźni na pewno wezmą to pod uwagę.
@Nano22: każdy sam wybiera czy chce wspierać swoimi pieniędzmi biznesy nienawidzące mężczyzn i krzewiące dyskryminację. Przecież nie chcę wam tego zabraniać - wprost przeciwnie: napisałem, że takie miejsca mają szanse na duże powodzenie bo mężczyzni albo "mają to w dupie" albo nawet im się to podoba.

Dziwi mnie jedynie, że nie czujecie się przez to upokorzeni, stąd teza o braku godności bo tylko takie osoby nie reagują gdy ktoś im pluje
@Errad:

No właśnie dzięki takim wpisom jak mężczyźni na pewno wezmą to pod uwagę


Mężczyzni od lat wspierają takie biznesy swoimi pieniędzmi więc moje słowa nic nie zmienią
@sildenafil:
Zmienią. Sam kilka lat temu gdyby nie takie wpisy pewnie nie zwróciłbym uwagi na taką dyskryminację, ale teraz będę omijał takie miejsca szerokim łukiem.