Wpis z mikrobloga

@FajnyTypek: gdyby tylko mężczyzni wykazali się miminalną godnością osobistą i przestali chodzić na taką siłownię. Wyobraźcie sobie miny właścicieli, którzy zostaliby z samymi kobietami płacącymi zniżkowy karnet.

Ale niestety to tylko teoria. W praktyce mężczyźni, szczególnie ci którzy chodzą na siłownię, raczej nie grzeszą poczuciem godności czy honoru
@FajnyTypek: o #!$%@? co za stulejarstwo xd Generalnie to zauwazylem, ze chyba tylko w PL silownie maja jakis chory #!$%@? klimat. Na recepcji albo cwaniaczek fitnesiak co na wszystkich z gory patrzy i wiecznie pokazuje jaki to on umiesniony albo karynka patrzaca na kazdego z pogarda dla ktorej najwazniejsze to zeby szminka #!$%@? wszystkich po oczach jeszcze bardziej niz jej #!$%@? sztuczne cycki xd Z ludzmi podobnie, spojrzec sie nie mozna,
@FajnyTypek: w Belgii siłownia sieciówka kosztuje mnie 30 euro za miesiąc co przeliczając już nawet po 5 zł za euro, wychodzi 150 zł. 150 zł za dostęp do całej siłowni, całodobowo z możliwością wejścia na wszystkie siłow ie z tej sieci w Belgii, Holandii i Francji. Za dopłatę 10 euro miesięcznie mogę wziąć do domu rowerek spinningowy na własny użytek. To 30 euro wychodzi w sumie na 2 osoby ponieważ mogę
w sumie o ile jestem w stanie zrozumieć taki zabieg w klubach, to jaki ma to sens na siłowni?


@cutecatboy: @FajnyTypek: to jest dokładnie ten sam case co w klubach - żadna babka nie pójdzie na siłownie gdzie chodzą sami faceci, a znowu więcej kobiet przyciąga jeszcze więcej spermiarzy i tak to się kręci. Dlatego teraz jest wysyp takich tworów jak siłownie/studia treningu tylko dla kobiet i to jest dopiero
@HIMARS byłem na wielu siłowniach w Polsce i nigdy się z czymś takim nie spotkałem, karyny na recepcji mile, nikt nie patrzył się na mnie z góry, patrzę się zawsze tam gdzie chce i nikt się o nic nie spina xD

zgaduję się że pierwsze kroki na siłowni powodowały u ciebie stres i zacząłeś sobie w głowie jakieś dziwne scenariusze ukladac
@Bover: zakazać? Wprost przeciwnie. To jest prawdziwa wolność gospodarcza: siłownia może legalnie dyskryminować cenowo mężczyzn, a mężczyzni mogą zrezygnować z usług takiej siłowni. Rynek zweryfikuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie martw się - polscy mężczyzni to w większości simpy bez poczucia godności i bardzo chętnie zapłacą wiecej za tą samą usługę.