Wpis z mikrobloga

Siema Mirki mam pewien problem i potrzebuję się kogoś poradzić. W pracy u mnie jest taka Ukrainka z którą jeszcze nie rozmawiałem, widzimy się 2 razy w tygodniu, okazji do zagadania miałem parę razy ale ona zawsze jest w grupie z którą pracuje albo z koleżanką a ja nie lubię rozmawiać a tym bardziej zagadywać do dziewczyny przy ludziach którzy wszystko słyszą. Mijamy się nawet kilka razy w ciągu zmiany ale jeszcze nie rozmawialiśmy za to za każdym razem łapiemy kontakt wzrokowy i ona się uśmiecha do mnie, wygląda to na szczery uśmiech aniżeli na pogardliwy. Czy jestem przystojny nie wiem. Kiedyś dziewczyny same pisały ale to były czasy gimnazjum, kilka lat wstecz. Odnoszę wrażenie że jej się podobam choć chyba zdążyła zauważyć że nie należę do najbardziej rozmownych osób, a ja sam o sobie mam gorsze zdanie.
Do brzegu. Chciałbym zacząć z nią gadać ale kompletnie nie mam pojęcia o czym, nie wiem jak zacząć tą rozmowę zwłaszcza przy paru osobach z jej otoczenia, czuję że umowilaby się ze mną po pracy ale muszę zacząć rozmawiać bo zaraz straci mną zainteresowanie a wtedy będę sobie pluł w brodę. Doradźcie coś Mirki proszę nie mogę zmarnować takiej okazji

#przegryw #pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #praca #pracbaza
  • 14
@Bambino12: zgaduje, że mieliście okazje się już sobie przedstawić. Zawsze możesz po prostu zagadać o robotę, będzie to wyglądało w miarę naturalnie. Potem można trochę ponarzekać jak to robią Polacy i zapytać się jak się jej mieszka w Polsce. Jeśli nie ma rodziny na miejscu to jest wysoce prawdopodobne, że będzie narzekała na samotność, a wtedy ty możesz zaoferować swoje towarzystwo.
@Bambino12: 1. Krotka rozmowa jak tam w pracy, co robi itp
2. Nastepny small talk o robocie
3. 4. 5. Kilka kontakow, swobodnych rozmowek bez wkraczania w jakies sfery prywatne, chyba, ze rozmowa sama sie tak potoczy
6. Jak zobaczysz ze jest zainteresowanie i spoko wam sie gada to idziesz krok dalej typu kawa itp
Mozesz zagadac nie wiem, jak macie kawe herbate w robocie to ktora lepsza, jakies takie #!$%@?
@Bambino12: typie ona jest po prostu miła. To, że się uśmiechnęła to nie znaczy, że chce ci skakać po #!$%@? xD Gdyby chciała to uwierz, że one nie mają takich lęków przed odrzuceniem jak faceci (bo one nie są odrzucane praktycznie nigdy) i by ci o tym powiedziała xD
Zresztą jak musisz sięgać pamięcią do gimnazjum w poszukiwaniu przypadku, kiedy laska cie zagadała to jestem prawie pewny, że jest dokładnie tak