Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: Ale to jest wyjątkowo temat zapalny wśród ludzi coś typu aborcja albo związki homoseksualne. Dodatkowo bardzo chwytliwy, sporą liczbę ludzi nie interesuje kto ile ukradł, co kto zmienia w podatkach, tylko właśnie takie typu wypowiedzi. Dodatkowo nic tu nie jest zagmatwane bo Trzaskowski jasno powiedział że Warszawa dąży do spełnienia celów, ale jakby rządzili to by spełnili je o wiele szybciej. Spora liczba osób w ogóle ma wszystko gdzieś związane
@Broximon

@PKWiU93-21-1: Jest grupa ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć nic bardziej złożonego od wieczorynki a już na pewno nie zakres kompetencji różnych urzędników (w tym prezydenta miasta). CZASKOSKI NAM KAŻE, UN JE PAN


Zakres kompetencji, i w efekcie co może wprowadzić to jedno, drugie to to, że pokazuje jakie ma poglądy. Przy wyborach np na prezydenta RP warto to brać uwagę
Ale wiesz, że ten robak, który cię codziennie brzydzi, to tak naprawdę twoje odbicie w lustrze?


@m3rcu: "jedynym hrabonszczem jestem ja" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PKWiU93-21-1: mnie smieszy, a nie jestem pisowcem.

Uwielbiam jak polityk (czyli zawodowy manipulator, klamca i elitysta ktory sra normalnym ludziom do pyska) strzela sobie w kolano, potem sie z niego smieja, a przyjda pozyteczni idioci i trolle polityczne drugiej strony aby go bronic xD Jakby typ umial wzial odpowiedzilanosc za to co #!$%@? to bym nadal go nie szanowal ale przestalbym go wysmiewac.