Wpis z mikrobloga

@Krupier: zagadka matematyczna skoro obecnie na Amerykanina przypada ileś tam sztuk broni, to ile będzie przypadało jeśli zmniejszymy populację o 90%? Skoro to miasto to śmiecie po gwardia narodowej powinno się waląc tonami po ulicach. Wiem wiem pan maruda że mnie. ;)
bez żadnej glupoty scenariuszowej


@grand_khavatari: Typ w momencie ucieczki odklada bron do kabury przy koniu mimo ze jeszcze przed chwila w innej scenie gdy nie byli zagrozeni trzymal ja jadac konno przy sobie gotowa do strzalu a gowniak za nim pistolet. Przez to dostaje kose w zebro, sytuacja ktorej powinien byl w stanie zapobiec bedac uzbrojnym. Bez sensu.
Przez to dostaje kose w zebro, sytuacja ktorej powinien byl w stanie zapobiec bedac uzbrojnym. Bez sensu.


@jegertilbake: Jak ta broń miała mu pomóc? Joel jest przygłuchy. Dlatego został zaskoczony, bo chłopa nie słyszał. Rozumiem, że miał się odwrócić i chłopa zastrzelić gdy już byli w zwarciu? XD
@DartNorbe: Nie zdawal sobie sprawy z tego ze jest przygluchy? Byl na otwartej przestrzeni, widzial ze cos jest nie tak wczesniej, dlatego uciekal. Powinien wyostrzyc w tym wypadku inne zmysly wiec obracac sie i rozgladac pozostając uzbrojonym. W poprzednich odcinkach w podobnych sytuacjach zawsze mial bron blisko siebie nawet gdy zagrozenie bylo mniejsze